Hip Hop,News

Ero rzuca alkohol i zapowiada preorder solówki!

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Ero rzuca alkohol i zapowiada preorder solówki!

Grube newsy na fp jednego z fundamentów grupy JWP. Na solówkę Ero wielu czeka równie mocno, co na tę Sokoła. Raper poinformował słuchaczy, co i jak. Nie pozostaje nam nic innego, jak wczytać się w post.

Eloemayo W związku z pytaniem o to kiedy i czy wogóle i czy fajna czy chujowa …to odpowiem tu żeby już każdy…

Ero JWP 发布于 2019年5月5日周日

To, że album będzie się nazywał „ElwisPicasso” jest już samo w sobie ciekawostką. Choć przypomnijmy – sam Ero nawijał, że ma „najbardziej pożądane flow od czasów Elvisa„. Preorder ma ruszyć w czerwcu razem z klipami. Premiera we wrześniu, a wcześniej… coś specjalnego, żebyśmy się nie nudzili (czyżby mixtape?).

Ero solowo ostatni raz zaatakował nas rok temu na kanale SmokeStoryGroup – o jakiej wytwórni mowa w poście? Poczekamy, zobaczymy.

Na koniec może nie do końca muzyczny, ale na pewno bardzo życiowy news – Ero kończy z piciem. Kibicujemy!

fot. kadr z klipu „donGURALesko & Matheo – Robię Rap feat. JWP [MIŁOŚĆ, SZMARAGD i KROKODYL]”, youtube.com/donGURALesko

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop
Sokół VS Wyspiański [Raper VS Klasyk]

Serwus! Miło nam powitać Was w nowym cyklu, który streścić można nazwą "Raper VS Klasyk". Kim jest "Raper" w tym zestawieniu, to wiadomo. Kim "Klasyk"? Osoba z szeroko pojętej kultury wysokiej. Całość z przymrużeniem oka, bo przecież nie będziemy pisać monografii.

Felieton,Hip Hop
Raperzy, który poszli siedzieć przez swoje teksty cz. 2

W pierwszej części tekstu przedstawiłem Wam historie oskarżonego o terroryzm Mayhem Mala, członka gangu Southside, Francisco Calderona Mory, mordercy Dennisa Greene’a, rzucającego karalne groźby Anthony’ego Elonisa i młodego Marokańczyka, nagrywającego pod pseudonimem Mr. Crazy. Czas na kilka kolejnych postaci, które zostały skazane w ogromnej mierze przez teksty swoich utworów. Zaczynam od naszego „podwórka”.