Hip Hop,News

Filipek o bójce z Bedoesem: on mi sprzedał 2 kopy, ja mu sprzedałem 2 razy cios w twarz

Jakub Purłan -
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

Filipek o bójce z Bedoesem: on mi sprzedał 2 kopy, ja mu sprzedałem 2 razy cios w twarz

Mateusz Kaniowski, na swoim kanale YouTube, przeprowadził „Wywiad o życiu” z Filipkiem. Nie zabrakło ciekawych wypowiedzi. Reprezentant QueQuality przyznał, że legendarna walka z Bapką była jednym z momentów przełomowych w jego rozpoznawalności. Wspomniał także o swojej pierwsze bitwie freestyle’owej i o tym, że całe wejście sobie przygotował, przeszedł preeliminacje i… powtórzył to samo w następnej walce. Dodał także jak wygląda naprawdę sytuacja z pisankami w wolnym stylu. Został poruszony temat potencjalnej walki z Sobotą, lecz zdecydowanie ciekawszy był fragment o bójce z Bedoesem. Pierwszy raz od pamiętnego beefu, Filipek powiedział jak to wyglądało.

„…on mi sprzedał 2 kopy, ja mu sprzedałem 2 razy cios w twarz.”

O początkach swojej kariery, jej przebiegu i wielu innych ciekawych tematach możecie posłuchać na kanale Mateusza Kaniowskiego. Swoją drogą, liczę, że tego typu wywiady będą kontynuowane również z innymi raperami.

fot. instagram/filipek1995

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Kanye West: Tak długo rapowałem dla diabła, że nie wiedziałem, jak rapować dla Boga

Ludzie, którzy spędzają ze mną jeden dzień, zaczynają myśleć w sposób nieszablonowy – tak stwierdził Kanye West, który pojawił się na okładce GQ. W obszernej trzyczęściowej rozmowie z redaktorem naczelnym magazynu, Willem Welchem, poruszyli (jak zwykle) tematy związane z przemianą Ye oraz jego szeroką działalnością kreatywną – marką Yeezy, architekturą i oczywiście muzyką.

Hip Hop,News
Dmuchane lale, drogie ciuchy i kąpiel w płynie do dezynfekcji w nowym hicie Mr. Polski

Lato zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że powoli możemy zacząć spodziewać się w muzyce kilku rzeczy. Taco Hemingway pewnie rzuci płytą znienacka, Blacha wypuści jakiś afrotrapowy lovesong, a Mr. Polska wraz z Malikiem Montaną przygotują klubowy banger. Na to ostatnie nie musimy już czekać, bo dziś swoją premierę miały "Banknoty". To dokładnie to, czego mogliśmy się spodziewać, więc chyba nikt nie powinien być zawiedziony.