Hip Hop,News

Future rapuje po niemiecku o tureckim napoju i kiełbasach?

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Future rapuje po niemiecku o tureckim napoju i kiełbasach?

Czekacie na nowe kawałki Future’a? Kilka dni temu na jego profilu na Spotify pojawił się niemieckojęzyczny numer, w którym raper nawija o… Ayranie, czyli tureckim napoju na bazie jogurtu, oraz o tureckich kiełbasach sucuk. Fani szybko zorientowali się, że coś jest nie tak i zaczęli zastanawiać się, czy konto amerykańskiego Future’a nie zostało zhakowane

Jak się okazało, utwór „Ausländer 2” należy do 15-letniego niemieckiego YouTubera i został nagrany jedynie w celach komediowych.

Jak potwierdził w wywiadzie dla Vice Germany, Yunus Emre Nalci, bo tak naprawdę nazywa się nastoletni YouTuber, konta rapera nie zhakował i była to zwyczajnie pomyłka ze strony serwisu.

Nagle dostałem wiele wiadomości na Instagramie od przyjaciół i nieznajomych ze zrzutami z ekranu profilu Future’a na Spotify. Jestem zadowolony, że zwrócono uwagę, ale nie był to hack.

Jeśli myślicie, że to niemożliwe – cóż, Spotify miało już problemy z katalogowaniem nowości, a to przekładało się na niewypłacanie artystom należności. Szerzej ten temat poruszyliśmy w jednym z odcinków Encyklopedii Popkultury:

Jednak jeśli naprawdę spodziewaliście się po tym artykule czegoś nowego od Future’a, na pocieszenie dorzucamy jeszcze ciepły teledysk do „Please Tell Me” z wydanej w czerwcu epki „Save Me”. Po angielsku!

fot. kadr z klipu „Future – Please Tell Me”, youtube.com/Future

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Kobik: Kaz Bałagane odmówił udziału w Młodych Wilkach, ja podobnie

Młode Wilki Popkillera jeszcze do niedawna były najpotężniejszym narzędziem promocji wypływających na szersze wody raperów. Każdy chciał w nich być, choć obecnie sytuacja wygląda kompletnie inaczej. Internet dał artystom takie możliwości, że nie muszą już dołączać do tej akcji, by usłyszał o nich cały kraj. W przeciągu kilkunastu ostatnich miesięcy wspominał o tym chociażby Kabe czy VBS, a ostatnio podopieczni Aviego - Gruppo Tredici. Jak się okazuje, Kobik i Kaz Bałagane odmówili udziału w Młodych Wilkach, zanim jeszcze to było "modne".