Hip Hop,News

G-Eazy zorganizował dla fanów kolację za ponad 1000 dolarów!

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

G-Eazy zorganizował dla fanów kolację za ponad 1000 dolarów!

Tym razem będzie trochę mniej charytatywnie, wprawdzie G-Eazy również dołączył do grona raperów, którzy postanowili bezinteresownie podzielić się czymś z innymi, ale… no po swojemu. Ostatnio DaBaby wręczył na przykład samotnej matce tysiąc dolarów, Joyner Lucas powziął akcję, w ramach której co miesiąc ofiarował jednej z takich kobiet 500 dolarów, a Gerald…

Gerald zorganizował wyjątkowe wydarzenie w jednym z lokali sieci Nando’s PERi PERi Chicken w Chicago. Poinformował o nim na swoim Instagramie i, jak podaje TMZ, udział w nim mogło wziąć pierwsze 100 osób, które odpowiedziało na numer, który tam opublikował.

View this post on Instagram

thanks for dinner @g_eazy!!!!

A post shared by kelsey ? (@kelsey.donovan) on

Raper dla każdego z gości przygotował darmowy posiłek, na który składało się 25 talerzy kurczaków, 300 skrzydełek oraz tłuczone ziemniaki, frytki, ostry ryż, groszek macho oraz pieczywo czosnkowe, a kolacja zakończyła się portugalskimi tartami podawanymi na ciepło z odrobiną cukru cynamonowego. Brzmi nieźle. A rachunek wyniósł go ponad 1000 dolarów.

Oprócz tego każdy z uczestników otrzymał butelkę sosu Nando’s z limitowanej edycji G-Eazy’ego, który raper uwielbia. Podczas kolacji poświęcił każdemu z gości trochę czasu na rozmowę i zdjęcia. Przy tym warto wspomnieć, że Gerald nie ukrywa swojej miłości do wspólnego jedzenia i parę lat temu wypuścił nawet freestyle, w którym pada nazwa restauracji…

Jesteśmy ciekawi, ile z tego wszystkiego udało się zjeść gościom! Niemniej jednak wydarzenie wydaje się całkiem fajnym pomysłem. Wzięlibyście w nim udział?

fot. kadr z klipu „G-Eazy, Tyga – Bang (Official Video)”, youtube.com/G-Eazy

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Słoń udzieli się na płycie rapera z Australii

Ostatnimi czasy Polscy raperzy starają się wkroczyć na rynek międzynarodowy. Na coraz liczniejszych albumach możemy usłyszeć zagraniczne gościnki. Już niedługo wyjdzie nowa płyta Żabsona o wymownym tytule "Internaziomal", która roi się od takich kooperacji, a na swoim najnowszym wydawnictwie "Import/Export" nie stronił od nich również Malik Montana. Jak się jednak okazuje, trend ten działa w dwie strony, czego najlepszym dowodem jest Słoń, który dostał zaproszenie aż z Australii.

Hip Hop,News
Lil Wayne: Każdy kawałek, który wypuściłem, był niedokończony

Lil Wayne to niewątpliwie bardzo istotna postać w historii rapu. Jego unikatowy styl stał się później inspiracją dla wielu artystów. Sam zresztą kilku wypromował, chociażby takiego Drake'a. Wydawać by się mogło, że gość, który osiągnął taki sukces, to tytan pracy dbający o każdy szczegół swoich dzieł, ale okazuje się, że kompletnie tak nie jest. W najnowszym odcinku "The Bumbu Room" Lil Wayne został zapytany o to, co jest jego złym nawykiem. No i wyszło szydło z worka.