Hip Hop,News

Gdzie jest Kuban? Na Instagramie Żabsona!

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

Gdzie jest Kuban? Na Instagramie Żabsona!

Wszyscy zadawali sobie pytanie „Gdzie jest Eis?”, teraz wszyscy pytają „gdzie jest Kuban?”. Raper z Opoczna zniknął nagle z social mediów i słuch o nim zaginął.

W 2018 roku Kuban udostępnił kilka singli i zapowiedział nową płytę, jednak wszystkie jego nowe numery po jakimś czasie zniknęły z sieci razem z nim. Mówiło się, że było to spowodowane krytyką słuchaczy, którym nie spodobała się stylówka Kubana. W maju ubiegłego roku niespodziewanie pojawił się on na transmisji na żywo u Żabsona, który powiadomił, że reprezentant 3. edycji Młodych Wilków żyje i ma się dobrze. Jednak po tym zdarzeniu Kubana jak nie było, tak nie ma.

Aż do wczoraj, gdzie ponownie mogliśmy zobaczyć go na Instastories Żabsona. Oprócz nich oraz mikrofonu, na filmach obecny jest polski producent – Deemz. Czy to oznacza, że była to cisza przed burzą w wykonaniu rapera z Opoczna? Miejmy nadzieję, że to oznacza triumfalny powrót Kubana i jego stylu, którym zdobył rzeszę fanów.

Źródło: instagram.com/zabsonziomal

fot. facebook.com/Kubannn

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Ero JWP wspiera WOŚP. Niezwykła okazja dla kolekcjonerów!

W 2019 roku fani w końcu doczekali się solowej płyty Ero, wydanej przez Def Jam Recordings. Album odbił się szerokim echem w środowisku hip-hopowym i pokrył się złotem. Teraz na licytację WOŚP trafiła płyta winylowa "Elwis Picasso". Niesamowita gratka dla kolekcjonerów i słuchaczy reprezentanta JWP – powstały tylko trzy takie egzemplarze! Możecie zgarnąć je TUTAJ.

Hip Hop,News
Legendarny Kula znów daje fula i dissuje Matę!

Pamiętacie rapującego dzieciaka o ksywie Kula? Parę lat temu opublikował film na YouTubie pod tytułem "Kula daje fula", gdzie rapuje do kamery z bitem grającym w tle. Nie zyskał na tym zbyt dużej sympatii odbiorców, a wręcz przeciwnie – stał się obiektem wyzwisk i śmiechu. W tamtym czasie Kula wypuścił jeszcze parę numerów m.in. "Diss na fryzjera". Później zaprzestał wypuszczaniu czegokolwiek i przez lata powoli zapomniano o krynickim raperze.