Rap

Gdzie podział się najnowszy album Lil Pumpa – „Lil Pump 2”?

Oliwier Orłowski -
Lil Pump
Lil Pump
Rap - - Dodane przez Oliwier Orłowski

Gdzie podział się najnowszy album Lil Pumpa – „Lil Pump 2”?

Lil Pump, czyli właściwie Gazzy Garcia, od ponad roku w sieci zapowiada swój kolejny album pod tytułem „Lil Pump 2”. Ma on być powrotem do korzeni amerykańskiego rapera. Cały czas nie wiemy nic na temat premiery, a na swoim Instagramie Gazzy zamieszcza to samo, co zawsze, czyli pieniądze i filmiki z nim w roli głównej. Czy to już ostateczny koniec „małej pompki”?

Lil Pump, gdzie jesteś?

Garcia stał się znany przez swoje hity, które zdobyły miliony odsłon na samym YouTubie. Jego utwory takie, jak „ESSKEETIT”, „I Love It” czy „Gucci Gang” odbiły się szerokim echem. Znał je każdy, kto choć trochę interesował się hip-hopem. Raper zadebiutował w 2017 roku i szybko zrobił karierę. Jego albumy „Lil Pump” oraz „Harverd Dropout” sprzedawały się bardzo dobrze. W 2019 roku jego temat ucichł. W tym czasie Lil Pump zaczął aktywniej udzielać się w mediach społecznościowych i wywoływać coraz to większe kontrowersje. Wypuścił tylko kawałek wraz z portorykańskim piosenkarzem pod tytułem „ILLUMINATI”. Numer nie został odebrany najlepiej. Był to najsłabszy utwór w jego całej muzycznej karierze.

Wiadomo, że każda osoba działająca w internecie spotyka się z mniejszą czy większą krytyką. To samo dotyczy amerykańskiego rapera. Jednak w tym przypadku jest trochę inaczej. Internauci hejtują go wszędzie, gdzie ten się pojawi. Trudno się dziwić. Gazza nie raz zachowywał się w bardzo nieprzyzwoity sposób. Kontrowersje wokół niego stale rosły i rosły. Najpierw otrzymał zakaz latania liniami lotniczymi JetBlue. Później znieważył znanego zmarłego rapera Juice WRLD-a. Po tym wielu fanów po prostu odeszło. Co więcej, 25 czerwca w sieci pojawił się artykuł o rzekomym zaleganiu Lil Pumpa z podatkami. Według portalu RadarOnline raper jest winny państwu 90 tysięcy dolarów. Wywołało to natychmiastową burze w amerykańskich mediach. Wszystkie znane portale pisały o tym jako o fakcie. Sam Pump powiedział, iż są to kłamstwa. Jak jest naprawdę? Tego nie wiadomo. Chociaż już samo to wydarzenie spowodowało przypływ kolejnych komentarzy wyśmiewających Gazzego Garcie.

Raper nadzieje pokłada w nadchodzącym albumie. Na swoim Instagramie co jakiś czas zamieszcza snippety i napędza hype. No… przynajmniej próbuje, ponieważ nie idzie mu to zbyt dobrze. Duża część osób porzuciła jakiekolwiek nadzieje z jego powrotem na szczyt. Wygląda też na to, że artysta ma wydać również specjalny mixtape, który zapewni mu promocje krążka w mediach. Niestety, również nie wiadomo, kiedy ujrzy on światło dzienne.

fot. kadr z klipu „Lil Pump & Anuel AA – „ILLUMINATI” (Official Music Video)”, YouTube.com/Lil pump

Zostaw komentarz

Udostępnij
Gaming,Lifestyle
Lebron James to nowy skin w Fortnite!
Lebron James

Aby przyciągnąć jak największą liczbę użytkowników, czołowi producenci gier prześcigają się w udoskonalaniu swoich tytułów. Skiny do broni, skiny do postaci i koncerty raperów w świecie wirtualnym to tylko niektóre z form promowania gier. Takie zmaganie podejmują właśnie twórcy spod szyldu Epic Games, którzy po udanej współpracy z Travisem Scottem zwracają się do kolejnego celebryty. Tym razem jednak będzie to sportowiec – Lebron James.

Lifestyle
Podcasty, które musisz zapisać na swojej playliście
podcast

Podcast bezdyskusyjnie zdominował internet. Od paru lat obserwujemy ciągły wzrost ich popularności. Powstają coraz to nowe kanały czy profile, które starają się zaoferować nam jak najciekawszą rozrywkę. Przekonują się do nich również youtuberzy, którzy swoje materiały odchudzają o część wideo. Co jednak wybrać z tak wielu pozycji i na co zwrócić uwagę?