News

Gdzie ubiera się Żabson?

Kajetan Szewczyk -
News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Gdzie ubiera się Żabson?

Nie ulega wątpliwości, że Żaba jest jednym z najbardziej oryginalnie ubranych raperów, choć oczywiście nie każdemu jego styl musi odpowiadać. W pewnym stopniu można powiedzieć, że Żabson pod względem stylówki jest niejako polskim A$AP Rockym. Zresztą sam raper raczej nie stroni od takich porównań, a fakt, że śmigał w koszulce GUESS powstałej w kolaboracji z Flacko, potwierdza, że panowie mają raczej zbieżny gust. Żaba sprawnie łączy streetwear z High-Endem. Z jednej strony rzeczy z warszawskiego sklepu BRC Vintage, z drugiej kurtka Kenzo, z trzeciej spodnie Philippa Pleina, a z czwartej płaszcz Homies Wonderland.

Przy okazji swojego vloga, Mateusz Mach spotkał się z Żabsonem w warszawskim Grail Poincie – sklepie, który jest Mekką dla ludzi szukających mniej dostępnych itemów. Mateusz rozmawiał również z właścicielem lokalu – Pawłem Sabarańskim. Zapraszamy do sprawdzenia!

Dodatkowo, postanowiliśmy prześledzić nieco sytuację i wyjaśnić, jakie marki składają się na to, co dostajemy potem na klipach, koncertach i Instagramie Żabsona. Oczywiście wszystkie spisać nie sposób, ale pewne elementy garderoby powtarzają się u Żaby dosyć często. Adresów sklepów nie podamy, choć, jak się zaraz przekonacie, znaczną część tych itemów można wyrwać np. w warszawskim Vitkacu czy GrailPoincie.

Krótki disclaimer – warto zaznaczyć, że część tych ubrań Żabson prawdopodobnie dostaje, chociażby te od Adidasa, ze względu na kooperację z marką.

Versace

Zaczniemy od tego zdjęcia, bo idealnie oddaje amerykański polski sen. Żabson jest tutaj ubrany od stóp do głów w Versace. Uwaga, bo będzie sporo namedropingu, mamy tutaj: płaszcz Versace Black Coat, apaszkę Versace Baroque Printed Silk Scarf, koszulę Versace Baroque Shirt i buty Versace Chain Reaction Trainers. Nic dziwnego, że wszystko do siebie pasuje.

Supreme (i kolaboracje)

Supreme samo w sobie to coś, w czym można zobaczyć Żabsona, ale raper nie stroni także od współprac popularnej marki z innymi. W tym przypadku to Supreme Fox Racing, ale Żabę widzieliśmy także w połączeniu Supreme X Comme des Garcons czy Supreme Lacoste. No i w headbandzie powstałym przy wsparciu New Ery.

Adidas (i kolaboracje)

Tu oczywiście bez zaskoczenia, bo raper współpracuje z popularną marką. Na zdjęciu powyżej mamy welurowy dres Adidasa, ale Żabson śmigał też w kolaboracji Adidas Alexander Wang czy serii wyprodukowanej we współpracy z Goshą Rubchinskim. Adidas zajmuje też dużo miejsca w kolekcji butów Żabsona. Widzieliśmy go w tylu modelach, że chyba nie ma sensu wymieniać, ale na przykład u Kuby Wojewódzkiego założył te powstałe we współpracy znanej marki z Pharrellem Williamsem.

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Ty Dolla $ign rzucił zioło! Artysta opowiada o nowej płycie i tatuażu z Kurtem Cobainem

Ty Dolla $ign może wydawać się nieco niezauważony. Tymczasem jest on jedną z najbardziej wpływowych postaci we współczesnym hip-hopie i R&B, zresztą to właśnie on łączy ze sobą zarówno różne środowiska i nurty w muzyce popularnej.

Hip Hop,News
Kojarzycie Rodzinę Addamsów? Kuzyn Coś to od dzisiaj Snoop Dogg!

Mamy świadomość, że czytelnicy naszego portalu raczej nie śledzą branży filmów animowanych, a przynajmniej nie robią tego z zapartym tchem. My niby też nie, ale jak w przypadku każdej prawidłowości, występują pewne wyjątki. Jednym z nich jest nadchodząca animowana produkcja o Rodzinie Addamsów, która powinna nas zainteresować ze względu na bardzo charakterystyczny głos, którym przemówi Kuzyn Coś.