News

Gesaffelstein i The Weeknd ponownie połączyli siły!

Kajetan Szewczyk -
News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Gesaffelstein i The Weeknd ponownie połączyli siły!

Kojarzycie „I was never there” i „Hurt you” z EPki „My Dear Melancholy”? Te dwa numery mocno wyróżniały się na tle pozostałych. Zawdzięczają to także ingerencji francuskiego producenta, Mike’a Lévy’ego, znanego jako Gesaffelstein. 

Już w sierpniu 2018 roku na Instagramie The Weeknd pojawiła się informacja, że artyści ponownie znaleźli się razem w studio, ale wkrótce potem została skasowana (być może Abel zbytnio pośpieszył się z ujawnianiem dobrej nowiny). Teraz wiemy jednak na pewno, że do współpracy doszło i… tym razem dotyczy ona „Lost In The Fire”, numeru, który znajdzie się na płycie „Hyperion” Gesaffelsteina.

Wspominając chemię, która połączyła obu wykonawców, możemy spodziewać się kolejnego hitu. Dwa kawałki na ostatniej EPce The Weeknd, do których francuski producent przyłożył rękę, mocno wyróżniały się na tle reszty i należały do mroczniejszej, także tekstowo, części i tak już dosyć ponurego wydawnictwa.

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Małpa (wreszcie) w akcji

Nowy rok to zawsze czas postanowień. Tymczasem Małpa zamiast planować, od razu ruszył do akcji i 2019 rozpoczął z rozmachem, zapowiadając nową płytę. Preorder trafi do sprzedaży już w czwartek 10 stycznia.

Streetwear
MADNESS x Adidas UltraBoost 4.0 – galeria

To może być jedna z najlepszych tegorocznych kolaboracji Adidasa. Tak prezentują się dwie kolorystyki Madness x Adidas UltraBoost 4.0 na oficjalnych zdjęciach.