Hip Hop,News

Gotujemy z LOAA: nowe wideo SKRR

Izabela Smolińska -
Hip Hop,News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Gotujemy z LOAA: nowe wideo SKRR

„Siemanko, ja jestem Dominik, znacie mnie jako LOAA” – przedstawia się producent (którego przedstawiać nie trzeba), który maczał palce w kawałku „Aha” pochodzącym z „Nowego koloru”. Gdzie się przedstawia? Zaraz wyjaśnimy O-tso-chodzi.

Jak?: Lepiej niż możecie to sobie wyobrazić

Gdzie?: W Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku

Kiedy?: Dopiero co

Co właściwie?: Odtajniamy tajniki powstawania rapowych bitów

Co było dalej?: 

Nie, nie, tego wam nie powiemy. Popsulibyśmy zabawę. Wejdźcie tu i przekonajcie się sami. Obiecujemy, że warto.

No dobra, zdradzimy jeszcze kilka szczegółów: Ruszamy z wideo. Będzie o rapie odmienianym przez wszystkie przypadki, będzie wokół rapu; o ludziach, o zdarzeniach, o wydawnictwach. Będzie trochę historii i duuużo patrzenia w przyszłość. Będzie ciekawie, profesjonalnie i bez nadymki. Będzie po prostu tak, jak dotąd, tyle że bardziej… obrazowo. Będzie świetnie. Subskrybujcie nasz kanał. Stay tuned.

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Gościnki u Kuby

Od nagrywania w mocno ulicznym i antysystemowym składzie, do występu w popularnym programie rozrywkowym, który emitowany jest w prime-time. Droga, którą w ostatnim roku przeszedł Kamil Nożyński jest zaskakująca. Jednak w dzisiejszym felietonie nie będziemy skupiać się na karierze Safula, sporo już o nim (zwłaszcza w kontekście ostatnich kilku miesięcy) pisaliśmy. Dziś cofnę się w czasie i sprawdzę, którzy członkowie rap sceny zasiadali na kanapie Kuby Wojewódzkiego. W ciągu... 17 [!] lat istnienia programu pojawiło się na niej kilkunastu raperów. Przyjrzyjmy się więc najciekawszym występom.

Hip Hop
Zabójca, anioł, król życia – co dziarają raperzy

Moda na tatuaże nie mija. Szczególnie wśród raperów. Łatwiej chyba wymienić hip-hopowych artystów bez dziar niż tych z. Dzisiaj (zresztą nie tylko w rapie - weźmy chociażby piłkarzy) całe rękawy, wytatuowane plecy, czy nawet tatuaże na twarzy to nic niezwykłego. Przykłady? Proszę bardzo: Wiz Khalifa, Machine Gun Kelly, Tekashi 6ix9ine, Tyga, Ten Typ Mes, czy Quebonafide.