Hip Hop,News

Gotujemy z Nocnym „Wybory” Jana-rapowanie

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Gotujemy z Nocnym „Wybory” Jana-rapowanie

Było blisko, żeby ten hit w ogóle nie powstał! Nocny opowiada, jak doszło do realizacji kawałka „Wybory”, który – w chwili, kiedy piszę te słowa – ma blisko 10 milionów wyświetleń na YouTube.

Politolog jakiś czas temu zrecenzował „Plansze„, a teraz, w kolejnej odsłonie „GOTUJEMY Z”, Nocny ujawnia nam zakulisowe smaczki nagrania jednego z flagowych numerów z tego krążka. – Jest to ostatni utwór, który powstał na płytę „Plansze”. (…) Stwierdziliśmy, że brakuje nam porządnego, mocnego utworu, który wypełniłby tę pustkę – opowiada.

Proces kształtowania się utworu nie był jednak taki prosty. – Pojawiły się sygnały od Janka i managementu, że na części trapowej nikt nie będzie chciał nagrać. (…) Przeforsowałem to jeszcze przed wysłaniem bitu do Guziora i Szpaka. Na moje szczęście Szpaku bez proszenia się wykorzystał tę partię, nie trzeba było nic zmieniać – mówi Nocny. Sprawdźcie od kuchni, jak powstawał bit do „Wyborów”. Zapraszamy!

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear,Wyróżnione
Fetyszyzacja biedy? 7 luksusowych sneakersów z efektem zużycia

Dbacie o swoje buty? To dobrze. A ile bylibyście w stanie zapłacić za takie, które już na etapie produkcji poddawane są procesowi brudzenia i uszkadzania? Jak się okazuje, czasami trzeba wydać całkiem sporo. Fetyszyzacja ubóstwa? Być może. Oto kilka ciekawych modeli od domów mody, którym wizualnie bliżej do butów zajechanych na podwórkowych meczach niż elegancji.

Felieton,Hip Hop
Higher Brothers – rapowa super grupa ze wsparciem chińskiego rządu

Całkiem niedawno pisałem dla Was o socjologicznych problemach, z jakimi muszą mierzyć się próbujący swoich sił w rapie Azjaci mieszkający w Stanach Zjednoczonych. Dziś zabiorę Was do Chin i przedstawię „supergrupę” Higher Brothers, która za zgodą komunistycznego rządu planuje „podbić świat”.