Hip Hop,News

Gotujemy z Sergiuszem „Euforię” Otsochodzi!

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Gotujemy z Sergiuszem „Euforię” Otsochodzi!

„Euforia” mogła nie być wcale „Euforią”, bo bit pierwotnie miał trafić na płytę innego rapera! W końcowej fazie produkcji został odrzucony, a Sergiusz akurat złapał kontakt z Otsochodzi – reszta jest historią. Historią, którą Wam przybliżamy!

– Kiedy rozpoczynam robić bit, pierwszą rzeczą, którą robię, jest stworzenie melodii – opowiada Sergiusz. – Trochę inspirowałem się utworem „Pick up the phone„, chciałem stworzyć coś oryginalnego – mówi.

Wygląda na to, że się udało, bo Otso nie miał wątpliwości, że ten numer będzie singlem. Wyszło grubo – licznik YouTube pokazuje obecnie ponad 6 milionów wyświetleń. Jeśli jesteście ciekawi, jak dokładnie powstawał bit do „Euforii”, zapraszamy na kolejny odcinek GOTUJEMY Z:

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Czy klątwa Drake’a dobiega właśnie końca?

W nocy z soboty na niedzielę zakończyły się finały Konferencji Wschodniej i po zwycięstwie 100:94 (4:2 w serii) nad Milwaukee Bucks drużyna z Kanady, Toronto Raptors, po raz pierwszy w historii awansowała do finału NBA, w którym zmierzy się z Golden State Warriors.

Hip Hop,News
Zbuku u Kamerzysty! „Nie chciał otworzyć. Powiedział, że dzwonił na policję”

Wychodzi na to, że propsy od TPSa nie pomogły. Zbuku, przy okazji koncertu w Szczecinie, odwiedził Kamerzystę. Youtuber, który ostatnio chwalił się świetnymi wynikami sprzedaży swojego debiutanckiego albumu, nie otworzył raperowi.