Streetwear

Gucci, smoki i bransolety

Łukasz Orawiec -
Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Gucci, smoki i bransolety

Po mini-kolekcji biżuterii inspirowanej gotykiem i estetyką lat siedemdziesiątych, włoski dom mody wydał kolejną. Tym razem sięgnął do czasów z legend o latających ognistych potworach. To pomysł dyrektora kreatywnego, Alessandro Michele’a. Efekty znajdziecie poniżej.

Na półkach najważniejszych butików pojawiły się właśnie trzy wersje kolorystyczne bransoletek, zaprojektowanych przez Alessandro. Akcesoria wykonano z żywicy i przyozdobiono grawerunkiem smoka i logiem Gucci.

Wszystkie możecie kupić w wyselekcjonowanych butikach (m.in. tutaj) i sklepach stacjonarnych brandu. Ceny? 299 euro za sztukę, czyli około 1300 zł.

Z innych nowości ze świata włoskiego domu mody – sprawdźcie jak Gucci walczy o równość płci w swojej najnowszej kampanii społecznej. No i nie zapomnijcie o nowych chustach na głowę – uwielbia je sam A$AP Rocky.

fot. MATCHESFASHION

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Lord 21 Savage? A może Sir Abraham Joseph?

Wczoraj Ania poinformowała Was o problemach 21 Savage. Oprócz Skrr.pl informacja pojawiła się również min. na portalach: TVN24, Do Rzeczy, AntyRadia, Niezależnej, Wprost, a nawet… TVP Info. Nie ukrywam, że jestem bardzo mocno zaskoczony tym, jak szeroko poszła ta informacja. Szczególnie biorąc pod uwagę, że raper nie jest jeszcze na tym etapie, żeby kojarzył go w naszym kraju przeciętny odbiorca tych mediów. Może więc kluczem jest ogólny problem związany z emigracją?

News
Czekacie na nowe kawałki od Franka Oceana? Hakerzy też

Wszyscy wiemy jakim artystą jest Frank Ocean. Robi piękną muzykę, ale niestety nie tak często, jak byśmy tego chcieli. Dlatego tak bardzo ucieszyły nas (i zaskoczyły) wpisy artysty na jego Tumblerze, które wskazywały, że wkrótce usłyszymy nową dobrą muzykę. Niestety (choć to było mniejszym zaskoczeniem) okazało się, że to nieprawda, a konto Franka zostało po prostu zhakowane.