News,Streetwear

Gumowe rękawice za 1000 zł? Nietypowe akcesoria vol. 3

Łukasz Orawiec -
News,Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Gumowe rękawice za 1000 zł? Nietypowe akcesoria vol. 3

Po paszczy potwora i szczotce z ludzkich włosów, które znalazły się w poprzednich częściach serii, nadeszła pora na part trzeci. Trzeci i (najprawdopodobniej) ostatni. Osiem kolejnych, mocno niecodziennych propozycji od projektantów. Check it!

Udostępnij
Hip Hop,News
Tede dissuje! Obrywa Peja, Multi i Beteo – KARMAGEDON

Chcieliśmy ksywek, nie ukrywajmy - tego oczekiwaliśmy od nowego wydawnictwa, które przyszykował Tede i Sir Michu. Chcieliśmy i... mamy. Bez ukrytych pocisków i niedomówień - Tede wprost dzieli się tym co myśli o kilku zawodnikach. Peja, Multi i Beteo obrywają bynajmniej nie rykosztem.

Felieton,Hip Hop,News
Czy kolejny „dobry” beef wisi w powietrzu?

Od czasu zapomnianego już (na szczęście!) beefu Szpaka z Bezczelem, na polskiej scenie zrobiło się spokojnie i kulturalnie. Czas to zmienić! Możliwe, że zbliża się wreszcie interesująca wołowina - pychota - jak powiedział Jim Carrey w "Masce". Po jednej stronie ringu stanie ojciec chrzestny polskiego trapu, a jego przeciwnikiem będzie twórca nurtu zwanego Mobbyn. Tak już całkiem na serio, dziś będzie o (domniemanym) konflikcie Koldiego i Belmondo. Dlaczego taki beef byłby ciekawy i dlaczego w mojej opinii ostatecznie do niego... nie dojdzie.