Streetwear

Have a Nike Day – nowe pary w drodze

Łukasz Orawiec -
Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Have a Nike Day – nowe pary w drodze

Trzydziestolecie sloganu „Just Do It”, które obchodziliśmy w zeszłym roku, przyniosło prawdziwy wysyp ozdobionych nim modeli. Rok 2019 upłynie zaś pod hasłem ,,Have a Nike Day”. Oto pierwsze pary, które zostały nim wzbogacone.

Nike Air Max 97, czyli zdecydowanie jeden z topowych modeli ubiegłego roku – m.in. dzięki kolaboracji z Seanem Wotherspoonem. Metalowe blaszki z uśmiechem Nike zdecydowanie robią robotę.

Air Max Plus – sylwetka, która trafiła na rynek w 1998 roku, prezentując system ,,Tuned Air”, stanowiący ulepszoną wersję klasycznej poduszki Nike. Oprócz tytułowego hasła, umieszczonego na języku, nowe wydanie będzie posiadało elementy odblaskowe. Niestety, z tego, co wiemy z przecieków, para zadebiutuje wyłącznie w damskiej rozmiarówce Nike (czyli do rozmiaru 44 EU).

Air Max 95 w dwóch wariantach kolorystycznych. Na uwagę zasługuje zastąpienie skórzanych elementów – do których przyzwyczaiło nas w tym modelu Nike – materiałami płóciennymi.

Air Force 1, czyli jedna z najważniejszych sylwetek w historii amerykańskiego giganta. W zależności od wersji kolorystycznej, otrzymamy buty z innych materiałów – białe to klasyczna force’owa skóra, zaś różowe – zamsz, wzbogacony o skórzane detale.

SB Check Canvas – ostatnia para, o której na ten moment wiemy i jedyna pozbawiona systemu Air . Klasyczny skateboardingowy model, z cholewką w całości pokrytą buźkami. Prawdopodobnie trafi do sprzedaży wyłącznie w dziecięcej rozmiarówce.

Wszystkie powyższe pary zadebiutują na rynku w marcu, w okolicach Air Max Day – corocznej imprezy celebrującej premierę modelu Air Max 1.


Fot. Nike/43einhalb/US11/yamatokofootgear

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton
Przyganiali raperzy politykom

Rap zawsze dobrze oddawał panujące w społeczeństwie nastroje. Raperzy często brali sobie za cel patologie polskiej polityki, a ich słowom wtórowali słuchacze. Do momentu, gdy samemu jest się „czystym”, wytykanie przywar innym ma sens… Problem w tym, że coraz bardziej te dwa światy są do siebie podobne.

News
Kanye West w akcji: Nowy singiel i niespodzianka dla Kim
Kanye West

Co prawda Kanye West zwleka z wydaniem ''Yandhi'', ale muzycznie nie spoczywa na laurach.