Hip Hop,News

Hip Hop Nigdy Stop oficjalnie stał się labelem i przedstawia pierwszego zawodnika!

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

Hip Hop Nigdy Stop oficjalnie stał się labelem i przedstawia pierwszego zawodnika!

Z pewnościa kojarzycie fanpage na Facebooku czy kanał w serwisie YouTube, którym jest Hip Hop Nigdy Stop. 6 czerwca cała ekipa, która tworzy ten kolektyw miała okazję to wspólnego świętowania, ponieważ Hip Hop Nigdy Stop oficjalnie stał się labelem i od teraz pod tym szyldem będziemy mogli zobaczyć wielu dobrych graczy, którzy zasilą HHNS Label.

Pierwszym z nich jest Alan, którego możecie kojarzyć głównie z numeru „nie pytaj co brałem”, który obecnie ma 2,4 miliona wyświetleń. Jako pierwszy zawodnik nowo powstałego labelu wypuścił numer „Mickey Mouse”, do którego dograł się reprezentant QueQuality – Filipek.

Numer to typowy letniaczek, przyjemny dla ucha, idealny na wakacyjne posiadówki. Tytuł „Mickey Mouse” jak pewnie wielu z Was kojarzy, może nawiązywać do dobrze znanej postaci Walta Disneya, ale z drugiej strony jest to tabletka o psychodelicznym działaniu, która rozpoznawalna jest za pomocą loga, które przedstawia właśnie Myszkę Miki. W utworze słyszymy wiele nawiązań do klimatów imprez, a całość świetnie brzmi na luźnym, lekko imprezowym bicie, który przygotował Johny Beats.

Serdecznie gratulujemy powstania labelu Hip Hop Nigdy Stop i zachęcamy do odsłuchu pierwszego numeru, który jednocześnie przedstawia pierwszego gracza, czyli Alana w utworze „Mickey Mouse”.

fot. screenshot z klipu „Mickey Mouse”.

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Raprospekcja: „Lucky Dice Radio – New Order” wciąż na głośnikach?

Swego czasu myślałem, że Lucky Dice ma szansę zostać jedną z najlepszych wytwórni w kraju. Potencjał był ogromny. Buszu, którego postać przybliżyliśmy TUTAJ, zaprosił w swoje szeregi raperów z nadzieją na podbicie rynku muzycznego w Polsce. W końcu to wtedy zaistniał Sitek, a do ekipy należeli jeszcze m.in. Stochu, ZdunO, JNR. Jednak niespodziewanie wytwórnia się rozpadła, a ostatnim wydanym krążkiem jest "Lucky Dice Radio - New Order".

Hip Hop,News
Fabijański dalej zaczepia Quebo!

W nocy na streamingach pojawiły się dwa nowe single od Sebastiana Fabijańskiego - "Dirty Dancing" i "Sory". Mogłoby wydawać się, że sytuacja między aktorem a Quebonafide jest już wyjaśniona, jednak pojawiły się kolejne zaczepki w stronę szefa QueQuality. No cóż, wydaję mi się, że po dobrej zwrotce w #hot16challenge2, jest to strzał w kolano. Tym bardziej, że Sebastian nie poświęcił dwóch wersów Kubie, tylko znacznie więcej.