News

Historia się nie kończy: Justine Skye oskarża Shecka Wesa o napastowanie

Anna Cecocho -
News - - Dodane przez Anna Cecocho

Historia się nie kończy: Justine Skye oskarża Shecka Wesa o napastowanie

W świecie muzyki problem agresji seksualnej i napaści na kobiety jest dość częsty. Ofiary jednak rzadko kiedy wypowiadają się na ten temat publicznie. Zrobiła to jednak Justine Skye. W ubiegłym roku wyznała, że była bita przez swojego ex – Shecka Wesa. Dziś na Twitterze napisała o tym, jak wraz z przyjaciółmi była przez niego prześladowana.

Justine Skye – piosenkarka, aktorka i modelka – oskarżyła Shecka Wesa o napastowanie. W tweetach z wieczoru 12 lutego nazwała rapera swoim „napastnikiem”. Stwierdziła też, że Sheck Wes i grupa mężczyzn prześladowała ją oraz jej przyjaciół, a następnie ich zaatakowała. „Jesteś żałosny Sheck i bijesz kobiety”, napisała gwiazda i dodała: „Przede mną uderzyłeś swoją dziewczynę i znowu to zrobisz.”

Wcześniej – 23 października – Skye napisała na Instagramie post o doświadczeniu przemocy domowej. Wówczas jednak nie zaadresowała go do konkretnej osoby. „Ostatnio przeżyłam jedno z najbardziej przerażających/przełomowych doświadczeń w moim życiu i nadal trudno mi o tym mówić. Czułam się głupia, wściekła, przygnębiona … obwiniałam siebie. Próbuję dojść do tego, jak ktoś, kto twierdził, że tak bardzo mnie kocha, może znaleźć w sobie takie zło, by zranić mnie psychicznie i fizycznie.” – wyznała. Potem, w listopadzie, pojawiły się tweety, w których artystka doprecyzowała, że jej wcześniejszy post był właśnie o Shecku Wesie.

„Nigdy nie powiedziałam wprost kto to był, ponieważ wiedziałam, że nie będzie to miało znaczenia dla wielu z was” – wyjaśniła w tweecie, dodając jednocześnie: „Taka jest rzeczywistość. Ale nakręciłam o tym film w nadziei, że może zainspirować kogoś, kto boryka się z podobnym problemem agresywnego partnera. To był mój cel.”

W nowej odsłonie historii artystka opisała incydent ataku Shecka (i jego „ekipy”) na nią i przyjaciół. Wyraziła również swój gniew i głośno dała znać, co myśli o raperze. W działaniach poparł ją obecny partner – GoldLink. On również nie zostawił zachowania Shecka i związanych z nim przeżyć swojej dziewczyny bez komentarza. Na początku tego roku napisał piosenkę przeciwko raperowi, zatytułowaną „Justine’s Interlude” .

Dobrze, że o takich sprawach zaczyna mówić się głośno. Dotychczas pozycja w środowisku i pieniądze zapewniały gwiazdom bezkarność. Wystarczy przytoczyć chociażby głośny ostatnio przypadek R Kelly’ego, o którym przez lata środowisko konsekwentnie milczało. Sprawę tę opisał dla Was w swoim felietonie Politolog na rapie tu i tu.

Fot. Justine Skye Opens Up About Domestic Abuse/Sheck Wes on Meaning of 'Mo Bamba’, Being a Sufi Muslim & A Lot More! [youtube]

Zostaw komentarz

Udostępnij
News,Streetwear
Gucci też uwielbia koszykówkę

Czy faktycznie – trudno powiedzieć, ale na pewno nie zamierza odpaść z gry. Przynajmniej nie w okolicach zbliżającego się NBA All-Star Weekend. Oto najnowsza, inspirowana sportem, pozycja włoskiego domu mody.