Felieton,Hip Hop

Huragan Niewieścin już jest. Jak wyglądałyby drużyny innych rapowych ekip?

Michał Fitz -
LANEK - Tango z piłką - Futbol i cała reszta
LANEK - Tango z piłką - Futbol i cała reszta
Felieton,Hip Hop - - Dodane przez Michał Fitz

Huragan Niewieścin już jest. Jak wyglądałyby drużyny innych rapowych ekip?

Niedawno swoją działalność rozpoczął amatorski (zobaczymy, na jak długo!) klub piłkarski z podbydgoskiego Niewieścina. Huragan złożony jest głównie z ekipy 2115 i ich przyjaciół. Spotkania rozgrywa w drużynami złożonymi z fanów. Co gdyby inne rapowe ekipy również dołączyłyby się do tej akcji? Jak wyglądałyby składy? Pobawmy się w szkoleniowców.

Huragan Niewieścin

Zacznijmy od ustawienia Huraganu, które jest oczywiście znane głównodowądzącemu Lankowi, ale nie nam, dlatego musieliśmy ją hipotetycznie ustawić. Atak to oczywiście nieprzewidywalny Bedoes, swoje woleje zaprezentował już podczas Hotelu Maffija. Za dogrywanie mu piłek ze skrzydeł odpowiadaliby Blacha i Kuqe, a całośćią również z boiska, a nawet jego centrum dowodziłby Lanek. W defensywie stanąłby Flexxy, który do spółki z Łowiczem zamurował by bramkę. Dzięki nim White miałby szansę, by w trakcie gry zapalić sobie papieroska.

Sparta Otusz

Inne ekipy też zorganizowałyby swoje kluby w małych miejscowościach koło miast, z którymi są kojarzone, dlatego BOR, które przecież jest Spartą, stacjonowałby w Otuszu. Paluch oczywiście byłby kapitanem zespołu, bo nie bez powodu sam mówi o sobie Captain Kciuk. W ataku wspomagałby go młody i zawzięty Lipa. Za kreację, podobnie zresztą jak w muzyce, odpowiadałby Gedz. Sarius, w związku z tym, że w trakcie kariery nieco obudował się masą, śmiało stanąłby na środku obrony. Asekurowaliby go wahadłowi obrońcy w postaci zwinnych Jody i Kobika. Na bramce, w eleganckim, nieco wykrochmalony trykocie stałby Olivier Olson.

Rekiny Sielpia Wielka

Podkielecka Sielpia Wielka to taki świętokrzyski odpowiednik Morza Czarnego, dlatego należy jej się stosowny klub. chillwagon, wręcz w hołdzie dla ojca swojej ekipy, stałby się piłkarskimi Rekinami. Prze do przodu w modzie, muzyce i pewnie jeszcze paru innych aspektach, więc na boisku też musi. Żabson byłby samotnym napastnikiem, któremu akcje stwarzałoby najbardziej kreatywne trio w ekipie. Reto, Zetha i Qry pewnie często zamienialiby się pozycjami, zaskakując rywali nowymi pomysłami. Za stabilność dbałby doświadczony Borixon i Kizo, który pomoże hermetycznie zamknąć defensywę. Swoim kumplom interwencjami pomagałby też Olsza.

JWPK Nadarzyn

Jaśnie Wielmożny Piłkarski Klub usytuowałby w Nadarzynie. Choć czysto teoretycznie można byłoby ich nazwać oldbojami, to chociażby na swojej ostatniej płycie pt. „Koledzy” pokazali, że mają więcej energii niż wielu młodych. Agresywny Ero cały czas męczyłby obronę rywali, a za kreowanie mu sytuacji odpowiedzialny byłby świetnie rozumiejący się duet z Jetlagz. Defensywa to już bardzo pewny Siwers wspomagany przez Flacon1 i lubiącego zapuszczać się do przodu Suwaka. Bramki broniłby Szczur.

fot. kadr z klipu „LANEK – Tango z piłką – Futbol i cała reszta”, YouTube.com/newonce.sport

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop,Wyróżnione
Polski Sen. Jak raperzy malują nasz kraj?
Żabson Młody Boss

Ostatnie wydarzenia polityczne coraz mniej osób pozostawiają obojętnymi, a komentarze do obecnej sytuacji rzucają wszyscy – także raperzy i to bez względu na pokolenie. W końcu żaden gatunek, tak jak hip-hop, nie oddaje lepiej społecznych potrzeb, problemów i niepokojów.

Hip Hop,News
Tory Lanez postrzelił Megan Thee Stallion!
tory lanez

Kanadyjski raper Tory Lanez miał strzelać w kierunku Megan Thee Stallion. Według źródeł związanych z dochodzeniem, zdarzenie miało mieć miejsce tuż po kłótni z raperką i jej przyjaciółką.