News

¡¡¡ıɯɐbou ʎɹób op ʇɐıʍś zsɐu łıʍɐʇsod sbuıɥʇ ɹǝbuɐɹʇs uozǝs ıɔǝzɹʇ

Tomasz Jastrzębski -
News - - Dodane przez Tomasz Jastrzębski

¡¡¡ıɯɐbou ʎɹób op ʇɐıʍś zsɐu łıʍɐʇsod sbuıɥʇ ɹǝbuɐɹʇs uozǝs ıɔǝzɹʇ

Ostatnio przeglądając internet można było dać się zaskoczyć odwróconym tekstem. Co się stało? Dlaczego niektóre posty i strony trzeba czytać z obróconą głową narażając się na pełne zdziwienia i niezrozumienia dziwne spojrzenia? Cóż, jeśli jeszcze nie wiecie, to możecie narazić się na pełne zdziwienia i niezrozumienia spojrzenia tych, których cała akcja nie zdziwiła.

Trzeci sezon Stranger Things, historii o paczce pięciu dzieciaków, którzy odnaleźli równoległy, niepokojący, a co najważniejsze odwrócony świat, postawił nasz do góry nogami! Pssst! Miał premierę właśnie dzisiaj!

W akcję zaangażował się też między innymi Burger King i zaprezentował nowego, starego whoopera. (Ciekawe czy frytki też są odwracane przed włożeniem do pojemnika.) Dodatkowo opakowania mają być stylizowane na te używane w latach 80-tych.

Odwrócony świat znalazł miejsce dla siebie również w Fortnite. W lokacji „Mega Market” pojawił się do niego portal i to nie przypadek! Najnowsze odcinki serialu będą związane z otwarciem nowego centrum handlowego.

youtube/hollow

Swoją cegiełkę dołożył nawet Polaroid – stworzył nowy odwrócony aparat analogowy.

swiatobrazu.pl

Z podobną sytuacją mieliśmy styczność, gdy dwa lata temu z okazji premiery drugiego sezonu, jedna z warszawskich stacji dla rowerów cofnęła się w czasie o 40 lat. Nowoczesne rowery zastąpiły Wigry i BMXy, a całość oplotły konary drzew i pajęczyny.

dzikabanda.pl

Oglądacie Stranger Things? Jakieś wrażenia związane z trzecim sezonem? U nas jest grany binge-watching.

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Diplo zaprosił na scenę Mr. Polskę! DJ szczerze o depresji i… hodowli kurczaków

"We international baby" - napisał na Instagramie Malik Montana, kiedy wstawił filmik, na którym Mr. Polska wykonuje "Jagodzianki" na Open'erze, jako gość Diplo. Montana był akurat w innym miejscu świata, więc niestety fanom nie było dane usłyszeć kawałka w wykonaniu duetu, ale i tak cała sytuacja zrobiła naprawdę spore wrażenie.

Hip Hop,News
Young Thug zamierza startować na prezydenta! Racja czy prowokacja?

Wczoraj, 4 lipca, w Stanach Zjednoczonych obchodzony był Dzień Niepodległości. Co roku, nieprzerwanie od 1870, w całym kraju odbywają się wtedy różnego rodzaju wydarzenia oraz festyny, a politycy i urzędnicy wygłaszają patriotyczne przemówienia.