Wyróżnione

IDZIE NOWE! Zmieniamy się dla Was. I dla kultury

Klementyna Szczuka -
Idzie nowe Skrr
Idzie nowe Skrr
Wyróżnione - - Dodane przez Klementyna Szczuka

IDZIE NOWE! Zmieniamy się dla Was. I dla kultury

W 2021 roku nie można pisać o nowych mediach, ignorując takie platformy, jak YouTube czy TikTok. Zwłaszcza kiedy w skrr.pl artykuły dedykujemy przede wszystkim tym, którzy decydują o trendach – młodym czytelnikom.

Jesteśmy jednym z najnowszych portali w środowisku. Działamy od stycznia 2019. Przez ten czas nasze zasięgi zaczęły wynosić setki tysięcy osób miesięcznie, a nam udało się zrealizować postawiony sobie cel. Pokazaliśmy hip-hop od kulis. Stworzyliśmy jedyne takie serie wideo w Polsce: „GOTUJEMY Z” z topowymi procentami hip-hopowymi w kraju, „Encyklopedię Popkultury”, podcast „CO DWIE GŁOWY TO JEDNA”, a nawet w ramach „INSTRUMENTALNIE” wynajęliśmy orkiestrę dla Belmondo. Podobnie na portalu: m.in. porównywaliśmy raperów do klasyków, prowadziliśmy zeszyt rymów, (prze)interpretowaliśmy rapowe teksty i, oczywiście, regularnie publikowaliśmy recenzje, felietony, komentarze oraz rozmowy z raperami i osobami z branży.

Zawsze przekazywaliśmy informacje nie tylko ze świata hip-hopu, ale i kultury. Zależy nam, aby dostarczać najciekawsze treści z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin. Od teraz oprócz artykułów na temat polskiego oraz zagranicznego rapu, na skrr.pl znajdziecie także teksty poświęcone scenie gamingowej, YouTube’owi i TikTokowi. To właśnie te obszary skupiają wokół siebie ludzi, od których zależy to, jak będzie wyglądała nasza przyszłość. Podobnie jak nasi odbiorcy, szybko adaptujemy się do zmian. Piszemy dla ludzi takich, jak my: młodych, odważnych, ciekawych świata. W skrr.pl wyjaśniamy zjawiska, przedstawiamy trendy, kreujemy opinie i rozmawiamy z inspirującymi ludźmi. Idzie nowe!

Klementyna Szczuka, redaktor naczelna
Michał Fitz
Michał Szyndler
Mikołaj Michalak
Julian Glosa

Julia Niedzielin
Bartłomiej Szelewa
Tomasz Jastrzębski, social media

Zostaw komentarz

Udostępnij
News,Rap
Kiedy nie możesz rapować o ulicy, bo zabronił ci sąd
Digga D - No Diet ❌🥤 (Music Video) | @MixtapeMadness

Fikcja literacka zaczyna być, o ironio, coraz bardziej fikcyjnym pojęciem u ulicznych raperów. Kiedy wyglądają groźnie na klipach, mają na nich broń i narkotyki, o których zresztą nawijają, trudno im przekonać wymiar sprawiedliwości, że to tylko tak na potrzeby twórczości. Brutalnie przekonał się o tym w Polsce odsiadujący obecnie wyrok za swoje linijki Bonus RPK, a w Stanach własnymi wersami pogrążył się chociażby YNW Melly.

Wywiad,YouTube
Jeden z managerów Ronnie’ego Ferrari i Kubańczyka opowiedział nam o technicznej stronie showbiznesu!
Robert Puzdrowski- wywiad

Robert Puzdrowski to szara eminencja polskiego internetu. Manager największych polskich gwiazd wirtualnej sceny, a także specjalista od marketingu z wieloletnim doświadczeniem. Opowiedział mi o tym, jak wygląda strona techniczna showbiznesu oraz na co zwrócić uwagę, rozpoczynając swoją przygodę z kreowaniem wizerunku w internecie.