TikTok

Ile zarabia się na TikToku? Oto najpopularniejsi twórcy i ich największe sumy w 2020!

Julia Niedzielin -
TikTok - - Dodane przez Julia Niedzielin

Ile zarabia się na TikToku? Oto najpopularniejsi twórcy i ich największe sumy w 2020!

W jaki sposób można zarabiać na TikToku? Ile zarabiają najwięksi i najpopularniejsi influencerzy? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na te nurtujące pytania. Dowiesz się co zrobić, aby przemienić swoje tiktokowe konto w realny zysk. Zdradzamy tajemnice zarobków na TikToku.

Nie łatwo jest przerodzić działalność w social mediach w pracę, która zapewni stały dochód. Jednak dzięki kreatywności i wytrwałości można tego dokonać. Na początku trzeba zyskać duży rozgłos i tysiące followersów. Jak to zrobić? O tym więcej pisaliśmy TUTAJ. Później jednym ze sposobów zarabiania na aplikacji jest robienie live’ów, na których można zbierać tzw. gifty. Dzięki temu gromadzą się punkty, które po przekroczeniu granicy 10 tysięcy zamieniają się w pieniądze. Zebranie tak dużej sumy punktów jest możliwe przy większej liczbie obserwujących. Podobnie influencing, który łączy się z TikTokiem, może być bardzo dochodowy. Promowanie i reklama produktów w internecie to teraz najbardziej pożądana praca. Przy dużej liczbie followersów można tworzyć reklamę na TikToku lub przekierowywać swoich odbiorców na Instagrama.

Wysokość zarobków jest oczywiście uzależniona od tego jak popularny jest dany TikToker oraz jak dużą grupę odbiorców posiada. Kto znajduje się w czołówce najlepiej zarabiających gwiazd tej aplikacji? Powołując się na tegoroczny ranking stworzony przez Forbes, przedstawiamy tiktokowych gigantów!

1. Adison Rae Easterling

Pierwsze miejsce według Forbsa należy do Addison Rae Easterling, która zarobiła 5 mln dolarów, opierając się na kontraktach sponsorskich. Swój sukces zawdzięcza głównie pięknej, dziewczęcej urodzie oraz umiejętnościom tanecznym. To Addison wyznacza trendy, tworząc krótkie układy taneczne, które później są powtarzane przez miliony użytkowników.

2. Charlie D’Amelio

Zaraz pod Addison na liście najlepiej zarabiających tiktokerów znajduje się Charli D’Amelio. To zaledwie 16-letnia dziewczyna, która może się pochwalić 4-milionowym dochodem w 2020 roku. Charlie jest ikoną TikToka dzięki układom tanecznym, które regularnie nagrywa. Popularność dwóch tych największych gwiazd, które mają bardzo podobny kontent pozostaje zagadką.

3. Dixie D’Amelio

Dixie D’Amelio to starsza siostra Charlie, która zarobiła w ubiegłym roku niecałe 3 mln dolarów. Swój sukces zawdzięcza głównie siostrze, która zyskała ogromną popularność na TikToku.

4. Loren Gray Beech

Na czwartej pozycji plasuje się Loren Gray, która straciła nieco swoją pozycję na TikToku przez ostatni rok. To amerykańska wokalistka i influencerka, która w 2020 roku zarobiła prawie 2,5 mln dolarów. Loren może pochwalić się ogromną liczbą followersów na Instagramie (20 mln) i na TikToku (50 mln).

5. Josh Richards

Piąte miejsce zajmuje Josh Richards, Kanadyjczyk, który zarobił w ubiegłym roku 1,5 mln dolarów. Nastolatek na swoich tiktokach najczęściej pokazuje swoje wysportowane ciało, zdolności taneczne lub realizuje trendy.

Zostaw komentarz

Udostępnij
Gaming
KFConsole jako jedyna podgrzeje Ci skrzydełka
KFConsole

Jeszcze niedawno dochodziły do nas spekulacje na temat domniemanej konsoli od Kentucky Fried Chicken. Jednak dzisiaj można już z czystym sumieniem mówić o zbliżającej się, pełnoprawnej premierze nietuzinkowej konsoli KFConsole. Naturalnie nie tylko zaskakująca jest postać samego wydawcy, ale także konstrukcji konsoli. Czym owy produkt może zrewolucjonizować rynek?

Rap
Dr. Dre trafił do szpitala. Ma tętniaka mózgu

Jak podaje portal TMZ, z powodu tętniaka mózgu Dr. Dre znalazł się w szpitalu w Los Angeles. W poniedziałek raper został przewieziony na oddział intensywnej terapii, gdzie pozostał do wtorku. Obecnie stan Dre jest stabilny, ale czeka on jeszcze na kilka dodatkowych badań.