News

Imagine Dragons vs. Lil Wayne, czyli historia pewnego romansu

Izabela Smolińska -
News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Imagine Dragons vs. Lil Wayne, czyli historia pewnego romansu

Do sieci trafił właśnie nowy kawałek Imagine Dragons zatytułowany „Believer”. Co w tym niesamowitego? A to, że gościnnie wystąpił na nim sam Lil Wayne. Ręka w górę, kto spodziewałby się takiego duetu.

Spotkali się na Treasure Island. Wystąpili w przerwie futbolowych rozgrywek na Levi’s Stadium. Twitter zaś ocenił entuzjastycznie ten wspólny występ jako zdecydowanie udany. Okazuje się zatem, że pop(rock) i rap mogą stanowić całkiem udaną parę.

Czy będzie to tylko jednorazowy romans jednej z najpopularniejszych w radiu kapel rockowych, czy też początek poważniejszej znajomości? Czas pokaże.

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear
Rok 2018 dla Air Jordan w liczbach

Ostatnie 12 miesięcy minęło pod znakiem głośnych premier sneakersów sygnowanych logo Jumpmana. Dużą rolę odegrało tu skupienie się na Air Jordan 1, legendarnym koszykarskim modelu, zajmującym najwyższe miejsce w portfolio sportowego giganta. Oto statystyki, ukazujące efekty pracy projektantów.

News
Saful ze Ślepnąc od Świateł CIACHEM ROKU 2018

Jasne, wiemy, co napiszecie - że nie mamy, o czym pisać. Otóż mamy, bo ciekawe jest, jak Saful z ulicznego rapera stał się bożyszczem pań z całej Polski. Oczywiście duży udział ma w tym rola w serialu "Ślepnąc od świateł", ale kto by pomyślał, że nasz świeżo upieczony aktor zdeklasuje wszystkich konkurentów?