News

Instagram odpala lyric video na stories. Raperzy skorzystają?

Kajetan Szewczyk -
News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Instagram odpala lyric video na stories. Raperzy skorzystają?

Władze Instagrama nie śpią, zwłaszcza że na pewno obudziła ich nagła, wzrastająca popularność TikToka. Wydawało się oczywistym, że trzeba będzie podjąć walkę z młodszą konkurencją i… chyba właśnie się tego doczekaliśmy. Od teraz można dodawać teksty do swoich stories i synchronizować je z wybraną piosenką.

Spece od marketingu nie zawiedli i na twarz nowej funkcji wybrali twarz muzyki nowego pokolenia – Billie Eilish. Więcej o tej hybrydzie Eminema z Gwen Stefani przeczytacie TUTAJ.

Billie pokazuje, że ma prawo jazdy Billie prezentuje nową opcje na przykładzie kawałka „My Strange Addiction” z jej najnowszej płyty.

Żeby dodać teksty do swojego story, należy wybrać sekcję muzyczną, tam wybrać jeden z dostępnych kawałków, określić fragment i tekst się załaduje. Aha, można modyfikować font. Na liście znajdziemy rzeczy m. in. od Billie, ale też np. od naszego kowboja Lil Nas X’a.

Kto wie, może w przyszłości będzie można załadować własny kawałek z tekstem. Byłoby to na pewno nowym kanałem promocyjnym, z którego chętnie skorzystaliby raperzy. I nie tylko.

fot. kadr z wideo „Instagram launches Lyrics sticker for Music Stories with Billie Eilish”, youtube.com/Josh Constine

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,Ranking
Kodeina, język angielski i Zlatan – Z rapem przez świat: Szwecja

"Boso przez świat" , wita Wojciech Cejrowski. Wróć! "Z rapem przez świat" witam Was ja. Czas na nowy cykl! Co piątek udamy się w hiphopową podroż przez dziesiątki nieodkrytych rapowo lądów. Poznamy również setki ciekawych raperów, którzy zaprezentują nam wachlarz rożnych stylów. Pasy zapięte? No to ruszamy!

News,Streetwear
Wiosenny outfit ze Skrr: klapki w budżecie dla każdego (i nie dla każdego)

Seria "Wiosenny outfit ze Skrr" zmierza powoli do końca. Dziś, po zajęciu się szortami i polówkami w dwóch poprzednich częściach, przyszła kolej na plażowo-basenowy niezbędnik. Prawie 30 propozycji, podzielonych na trzy półki cenowe. Wierzymy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Lecimy!