Hip Hop,News

Instagram ukrywa serduszka! Cardi B reaguje

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Instagram ukrywa serduszka! Cardi B reaguje

Od jakiegoś czasu mówi się o tym, że Instagram ma w planach zmiany w kwestii serduszek. A to dlatego, że, o czym mówi się nie od dzisiaj, reakcje na portalach społecznościowych mają negatywny wpływ na nasze zdrowie psychiczne. Nowe rozwiązanie testowane było latem w dziewięciu różnych krajach, a teraz ogłoszono, że już w tym tygodniu w Stanach aplikacja zacznie ukrywać liczbę polubień. Póki co wciąż jednak będzie można zobaczyć ją pod swoimi postami.

Do całej sytuacji postanowiła się odnieść Cardi B właśnie na Instagramie, gdzie w niedługim rancie podzieliła się swoją, jakby nie patrzeć interesującą, opinią:

„Na początku istnienia Instagrama, wszystko było zabawą, ludzie chcieli wrzucać swoje zdjęcia, dostawać lajki (…) to po prostu przybrało dziwny obrót, kiedy ludzie dostali możliwość, aby lajkować komentarze i na nie odpowiadać”

Raperka zwróciła uwagę na to, że problemem są przede wszystkim negatywne komentarze i to, co się w nich dzieje.

„Ludzie zaczęli mówić najdziwniejsze rzeczy, wchodzić w najbardziej szalone dyskusje (…) ponieważ chcieli zdobyć szczyt, chcieli otrzymać jak najwięcej reakcji (…) komentarze oddziałują bardziej niż lajki”

Trudno jest nam się jednoznacznie wypowiedzieć na ten temat, ale być może Instagram nad kwestią komentarzy również powinien się pochylić. Pytanie, jak to wszystko działałoby w praktyce, bo obecnie aplikacja jest także ważnym narzędziem biznesowym, zwłaszcza jeśli chodzi kreowanie wizerunku. Tu na myśli mamy oczywiście, chociaż nie tylko influencerki oraz influencerów.

fot. kadr z klipu „Cardi B – Press [Official Music Video]”, youtube. com/Cardi B

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Rozmowy Winiego. Dokąd zmierza kanał szefa Stoprocent?

Kino drogi Winiego zdaje się nie mieć końca. W najnowszym odcinku możemy zobaczyć i usłyszeć Łajzola, członka składów JWP i Jetlagz. Rozmowa jest dosyć osobliwa, bo więcej dowiemy się z niej o kuzynie księdzu (a właściwie kuzynie ojcu) Łajzola, który zasila szeregi zakonu dominikanów. Jednak, co by nie było, wkrótce premiera nowego albumu Jetlagz o tytule "Szum", więc coś tam udało się przemycić:

Felieton,Hip Hop
Kiedy wyrywasz Kartky z kalendarza [KOMENTARZ]

Zawsze mówią, że traktuję źle kobiety, a ja bardzo dobrze traktuję kobiety. Cała twórczość moja opiera się na kobietach, więc jak można tak mówić.