Hip Hop,News

Jakie płyty wyjdą w lipcu? Sprawdźcie sami!

Jakub Purłan -
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

Jakie płyty wyjdą w lipcu? Sprawdźcie sami!

Dość ubogo zapowiada się przyszły miesiąc, jeśli chodzi o nowe projekty rapowe. Zwłaszcza, że czerwiec okazał się bardzo obfity. Premierę miało wiele albumów, także słuchacze nie mogli narzekać na brak nowości.

Jednym z projektów, który zyskał chyba największe zainteresowanie, był „Hotel Maffija”. I trudno się dziwić, skoro w tym projekcie wzięła udział cała ekipa SBM. Całe przedsięwzięcie było ciekawie zrealizowane, zwłaszcza publikowane vlogi cechowały się sporym zainteresowaniem. Poza tym swój debiut zaliczył Szymi Szyms, świeży nabytek QueQuality. Kolejną płytę w swojej karierze wydał Tede „DISCO NOIR”, choć w kompletnie innym klimacie niż zwykle. Jednak do eksperymentów brzmieniowych raper zdołał nas przyzwyczaić. Dodatkowo swoje albumu wydali m.in. Kukon z Magierą, Sentino czy Oxon. A oto lista premier na lipiec:

01.07 – Kristophers – TBA
04.07 – Mada & Temzki – Alchemia Słowa
07.07 – Prykson Fisk – K02m02
10.07 – Kara – Przebudzenie
11.07 – Kristophers & Farmerskybeets – TRAPCRACK EP
22.07 – Fresh N Dope – Fresh N Dope Airlines
24.07 – młody yerba – Odcinanie
24.07 – Tede & Sir Mich – Disco Noir: Przedłużywszy [Wersja cyfrowa]

Osobiście jestem bardzo ciekawy projektu od Fresh N Dope. Tym bardziej, że będą tam interesujące kolaboracje. Jednak nie możemy wykluczyć, że wyjdą jakieś płyty niespodziewanie. Niedawno informowaliśmy, że na początku lipca wystartuje preorder albumu Opała. Taco też lubi zaskoczyć, a chodzą słuchy, że coś jest na rzeczy. Pozostaje tylko czekać.

fot. kadr z klipu „Tymek x Awich – Aligator / Fresh N Dope Airlines”, YouTube.com/Fresh N Dope

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Kanye West w studiu z Dr. Dre! Snoop Dogg nagrał prace nad ich wspólną płytą
Kanye West

Niedługo po premierze "Jesus Is King" pojawiły się plotki, że Kanye pracuje razem z Dr. Dre nad następcą najnowszego albumu Westa. Wiadomo, że słów Ye lepiej nie traktować aż tak poważnie, ale teraz jesteśmy skłonni bardziej mu zaufać.

Felieton,Hip Hop,News
„Dzwoni Bezczel, żebyśmy podali rękę se” – Szpaku wyjaśnia wiele spraw w nowym singlu
Szpaku - Różowa Pantera

Pomimo tego, że Szpaku wydał w lutym tego roku "Dzieci Duchy", nie zamierza zatrzymywać się wydawniczo i szykuje kolejny krążek. Album pt. "Różowa Pantera" promuje mocny, poruszający wiele drażliwych tematów singiel o tym samym tytule.