Hip Hop,News

SBM sierpień maluje na biało! Najbliższe premiery są naprawdę obiecujące

Jakub Purłan -
Białas
Białas
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

SBM sierpień maluje na biało! Najbliższe premiery są naprawdę obiecujące

W lipcu nie było zbyt wielu nowych krążków w polskim rapie, choć kilka z nich z pewnością zasługuje na uwagę. Zaś w sierpniu będzie ich zdecydowanie dużo więcej!

W ubiegłym miesiącu swoją płytę wydali m.in. 3y Gun Kara, młody yerba, Piotr Cartman czy wszedzieZUBER. Zabrakło albumów od graczy z samego topu, lecz to nie znaczy, że nie było czego słuchać. Wyszło naprawdę sporo singli, a także zapowiedzi nowych projektów, które już wkrótce ujrzą światło dzienne. Sprawdźmy zatem, co czeka nas w sierpniu. Oto lista zaplanowanych premier:

Lista premier sierpień 2020, skrr.pl

Dodatkowo od 3 do 9 sierpnia mają zostać wysłane preordery „Hotelu Maffija”, a kiedy i czy w ogóle do sprzedaży trafi ten album, jeszcze nie wiadomo. Tak jak przy okazji singla White’a pisałem – „SBM sierpień maluje na biało”. Premiera jego krążka, Białasa i wspólny projekt całej ekipy SBM… Teraz te wersy mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. Dodatkowo niedawno premierę płyty przesunął Kartky z 7 na 21 sierpnia. Naprawdę interesująco zapowiadają się najbliższe tygodnie. Nie zapominajmy, że na przełomie sierpnia i września swoje płyty wypuści także Taco Hemingway. Dobrej muzyki nigdy za wiele!

fot. genius.com

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop,News
Białas i Pezet łączą siły po raz pierwszy i… wyznają miłość znanej marce!
https://www.instagram.com/bialas_h8m5

Białas przyśpiesza z promocją swojej nowej płyty, gdyż jej premiera zbliża się wielkimi krokami. Po sukcesie "W Imię Ojca Trapu" oraz "Sępów" atakuje kolejnym singlem, tym razem przy wsparciu legendy sceny, Pezeta. Jak wyszedł im wspólny kawałek?

Felieton,Hip Hop
4 młodych raperów, którzy przespali swoją szansę
Sulin

W dzisiejszych czasach, gdy każdy bez wychodzenia z domu może nagrać numer, który dobrze zrobiony, jakościowo nie będzie zbytnio różnił się od tych profesjonalnych, ciężko jest się przebić i zyskać "fejm"...