Hip Hop,News

Jano PW wraca z drugim solowym krążkiem. Znamy szczegóły

Izabela Smolińska -
Hip Hop,News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Jano PW wraca z drugim solowym krążkiem. Znamy szczegóły

Kawałków: 14
Gości: 5
Tytuł: Inna wizja

Na premierę szykujcie się 12 kwietnia, preorder (i w wersji standardowej i limitowanej) właśnie wystartował. Dzięki niemu poznaliśmy okładkę.

Nie, nie, to nie oznacza, że wiemy już wszystko. Np. konkretne ksywy gościnek (przyznacie, że to istotne) poznamy stopniowo. Na dziś wiemy jedynie które kawałki je pomieszczą.

Po dwóch latach przerwy („Senna Powieka” ukazała się na rynku w 2017 roku) Jano swój kolejny krążek solo wyda z PSR’em – producentem Ganja Mafii, który na swoim koncie złota i platyn ma już tyle, że samo to zdaje się gwarantować sukces. Panowie podzielili odpowiedzialność tak, że Kamil skupi się na warstwie muzycznej, zaś teksty będą siłą Jano. Ma być ulicznie i niezbyt ciężko, a wersy mają trafiać do szerokiego grona słuchaczy. Jano obiecał też jak najszybciej wrzucić kawałek, który nieco nam rozjaśni, co kryje się za tymi pojęciami. Póki co, musi Was zadowolić sama tracklista:

 1. Misjonarz
 2. Wielkie chęci
 3. Wolna wola ft. ?
 4. Inna wizja
 5. Decyzje ft. ?
 6. Święty spokój
 7. Wiem to tylko ja
 8. Wierzę w prawdę
 9. Keszikesz
 10. Karma ft. ?
 11. Trudna gra
 12. Jestem tu jak ft. ?
 13. Krwawy diament?
 14. Upadek moralności

Jak myślicie, kto kryje się za „?”, obstawiamy?

fot. Jano Polska Wersja fest. Waco, „Teoretycznie” prod. Yankes/YouTube

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
„Jechać czy nie jechać”? – Maryla Rodowicz ma problem z Nicki Minaj

Maryli Rodowicz nikomu przedstawiać nie trzeba. Jest na tyle barwną postacią, że zna ją chyba każdy i chyba każdy - nawet jeśli dziś się tego bardzo wstydzi - gdzieś tam kiedyś tupnął nóżką albo przynucił do jej kawałka puszczonego w radio czy na winylu z domowej kolekcji. Co tu dużo mówić: Królowa polskiej sceny. Nicki Minaj przedstawiać nie trzeba tym bardziej, zwłaszcza tu. Raperka, dziewczyna, klasa. Co je łączy? Powiecie, że nic. Nieprawda! Otóż to, że ta pierwsza idzie na koncert tej drugiej. W dodatku będzie go relacjonować.