Hip Hop,News

Jesteś fanem Maca Millera? Pomóż tworzyć upamiętniający go projekt!

Klementyna Szczuka -
Mac Miller
Mac Miller
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Jesteś fanem Maca Millera? Pomóż tworzyć upamiętniający go projekt!

Ciężko uwierzyć, że od śmierci Maca Millera już za chwilę miną dwa lata. Zwłaszcza, że na początku tego roku ukazał się „Circles”, jego pierwszy pośmiertny album. Teraz jego zespół pracuje nad kolejnym projektem, w którym również fani mogą wziąć udział!

Raper zostawił po sobie naprawdę wiele. W końcu dużo czasu spędzał w studiu, o czym opowiadała ostatnio Ariana Grande, a w planie miał wypuszczenie trylogii płyt, z której „Circles” stanowiłby drugą, śpiewaną, część. Pierwszą był oczywiście „Swimming”, na którym Malcolm połączył rap z soulowymi kompozycjami.

Teraz zespół Maca Millera oraz Warner ujawnili, że pracują nad materiałem, który ma upamiętnić nieżyjącego rapera. Projekt nie ma jeszcze tytułu, a twórcy postanowili podzielić się z fanami linkiem, pod którym po rejestracji, mogą podzielić się swoimi historiami, przemyśleniami i pomysłami, które będą mogły zostać wykorzystane w projekcie.

„Zespół Maca Millera pracuje nad nienazwanym projektem, który ma uczcić Malcolma i jego muzykę. Jego twórczość poruszyła tak wiele żyć na tak wiele sposobów” – czytamy w oświadczeniu.

Zainteresowani mogą więc dołączyć, wchodząc na project.macmillerwebsite.com. Więcej szczegółów nie jest jeszcze znanych i – jak się domyślamy – w dużej mierze będą one zależeć od propozycji zainteresowanych. Nie wiadomo także, czego dokładnie mamy się spodziewać. Dość prawdopodobny wydaje się na przykład dokument, w którym poznalibyśmy także historie fanów Maca…

fot. kadr z klipu „Mac Miller – Don’t Mind If I Do”, YouTube.com/Mac Miller

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
„Flower Boy” Tylera, the Creatora. Najbardziej paradoksalny album hip-hopowy? [RAPROSPEKCJA]

Zaryzykowałabym stwierdzenie, że dyskografia Tylera, the Creatora obok tej Kanye'ego jest jedną z najbardziej fascynujących. T przez lata przeszedł wielką przemianę, a przede wszystkim nabył imponującą świadomość artystyczną. 21 lipca od jego najbardziej przełomowego materiału mijają trzy lata, a my postanowiliśmy przypomnieć, dlaczego "Flower Boy" jest jednym z albumów dekady.

Felieton,Hip Hop
Dlaczego nie ma już akcji takich jak Stoprocent Pompuj Rap?
Pompuj rap

Swego czasu popularne były akcje typu Pompuj Rap. Często też nawet raperzy organizowali konkurs na możliwość nagrania wspólnego numeru. Dlaczego już tego nie ma?