Hip Hop,News

Kali powróci? „Znowu poczułem, że jak kiedyś, tworzymy kolektyw miliona serc”

Michał Fitz -
kadr z klipu "Kali x Magiera feat. O.S.T.R. - Poza światem", youtube.com/KaliGanjaMafia
kadr z klipu "Kali x Magiera feat. O.S.T.R. - Poza światem", youtube.com/KaliGanjaMafia
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Kali powróci? „Znowu poczułem, że jak kiedyś, tworzymy kolektyw miliona serc”

Tydzień temu pisaliśmy o nagłej decyzji, którą podjął Kali. Raper spotkał się falą krytyki za brzmienia, jakie wraz z Majorem SPZ tworzy na nadchodzącą płytę pt. „Hucpa”, z którą artysta zwyczajnie sobie nie poradził i w emocjonalnym wpisie pożegnał się ze słuchaczami, część z nich nazywając chorągiewkami.

Choć post był pełen emocji, a sam raper sprawiał wrażenie niezwykle zdecydowanego, jego koledzy po fachu raczej mu nie wierzyli. Paluch w trakcie jednego ze swoich live’ów na Instagramie zaznaczył, że liczy na rychły powrót Kalego, ale przy tym dodał, że totalnie rozumie jego zachowanie, bo niektóre działania słuchaczy potrafią do takich sytuacji doprowadzić. Szef BOR miał rację, bo na zmianę zdania, choć nie całkowitą, trzeba było czekać jedynie tydzień.

Tym razem krakowski raper wrzucił bowiem na Instagrama wpis, w którym dla odmiany dziękuje za okazane mu wsparcie, zaznaczając, że znowu poczuł ze swoimi fanami więź:

„Dziękuję Wam z całego serca za ogrom wiadomości i masę pozytywnej energii przesłanej mi na przestrzeni ostatnich dni. Nie zabrakło też wzruszeń. Znowu poczułem, że jak kiedyś, tworzymy kolektyw miliona serc. Może nadszedł odpowiedni moment, żeby tą relację odbudować”

Kali nie do końca jednak wycofał się ze swoich słów sprzed tygodnia. Wprawdzie nie jest już tak pewny, że zostawia muzykę na dobre, gdyż wspomniał, że może jeszcze zajmie się jej tworzeniem, ale póki co musi sobie od niej odpocząć. Zaznaczył również, że nie chce opuszczać swoich fanów i będzie utrzymywał z nimi kontakt w innej, twórczej, prawdopodobnie pisemnej formie i zapowiedział premiery dwóch książek! Jedną z nich będzie druga część dobrze przyjętego przed laty „Krime Story”, a kolejnym dziełem będzie jego autobiografia. Zamiast słuchać, będzie więc co czytać. Akurat, by zająć czas, w którym Kali będzie budował dom i zasadzał drzewo, bo jak go znamy, po tych czynnościach nad powrotem do muzyki nie będzie się długo zastanawiał.

fot. kadr z klipu „Kali x Magiera feat. O.S.T.R. – Poza światem”, YouTube.com/KaliGanjaMafia”

Zostaw komentarz

Udostępnij
Lifestyle
Drake prezentuje imponującą kolaborację z Nike! NOCTA to nowy rozdział
Drake Nike Nocta

Swego czasu sporo mówiło się o współpracy Drake'a z Adidasem, ale ostatecznie stosunki rapera z marką stały się skomplikowane. Drizzy pracuje teraz jednak nad wielkim projektem razem z Nike, co może pomóc mu w promocji planowanej na 2021 nowej płyty.

Lifestyle
Sasin wygrał wybory, które się nie odbyły, a PWN zostało gwiazdą własnego plebiscytu!
PWN

Plebiscyt Młodzieżowe Słowo Roku przez Państwowe Wydawnictwo Naukowe organizowany jest od 2016 roku. W tym roku, po raz pierwszy kapituła plebiscytu nie wybrała zwycięskiego słowa. 2020 rok jest tak zły, że nie da się go określić słowami akceptowalnymi przez PWN.