News

Kanye West w akcji: Nowy singiel i niespodzianka dla Kim

Anna Cecocho -
Kanye West
Kanye West
News - - Dodane przez Anna Cecocho

Kanye West w akcji: Nowy singiel i niespodzianka dla Kim

Co prawda Kanye West zwleka z wydaniem ”Yandhi”, ale muzycznie nie spoczywa na laurach.

Muzyczny świat z niecierpliwością czeka na nowy krążek, którego premiera przekładana jest w nieskończoność. Na szczęście wiemy, że Kanye nie traci czasu i tworzy. Dowodem na to jest nowy singiel ”We’ll Find a Way”, który ukazał się w ten weekend. Usłyszeć go można było na akcji Sunday Service, czyli jam session Kanyego Westa. Artysta wraz z chórem gospel reinterpretował tam swoje własne kawałki, a także sięgnął po klasyki gatunku. Podczas ostatniego koncertu obdarował nas zaś świeżym singlem, o którym już krążą plotki, że ma się znaleźć na albumie ”Yandhi”.

To nie koniec miłych muzycznych niespodzianek od Kanyego. Jedną z nich dostała również Kim Kardashian. Gdy artysta zadzwonił do żony przez FaceTime, ta niespodziewanie usłyszała jedną ze swoich ulubionych kapel R&B – ”112”. Kim była w wielkim szoku i oznajmiła szczęśliwa, że to jeden z najlepszych dni w jej życiu. Obyśmy powiedzieli to samo, gdy Kanye West wyda w końcu ”Yandhi”.

Fot. z filmu ”Kanye West’s speech on Ellen.” [youtube]

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear
Have a Nike Day – nowe pary w drodze

Trzydziestolecie sloganu "Just Do It", które obchodziliśmy w zeszłym roku, przyniosło prawdziwy wysyp ozdobionych nim modeli. Rok 2019 upłynie zaś pod hasłem ,,Have a Nike Day". Oto pierwsze pary, które zostały nim wzbogacone.

Hip Hop,News
Taconafide znowu w akcji: Rap prospołeczny
TACONAFIDE - Tamagotchi

Co prawda 27. finał WOŚP za nami, ale fundacja działa przez cały rok. Taco Hemingway i Quebonafide postanowili o tym przypomnieć.