Hip Hop,News

Kanye West zostanie prezydentem? Poparł go sam… Elon Musk!

Klementyna Szczuka -
Kanye West Elon Musk
Kanye West Elon Musk
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Kanye West zostanie prezydentem? Poparł go sam… Elon Musk!

Kiedy pół roku temu pisaliśmy o tym, że Kanye West planuje startować w wyborach prezydenckich, nie traktowaliśmy tej informacji zbyt poważnie. Temat jednak powrócił, bo dziś jest to prawie pewne – Ye kandyduje. Teraz, a nie za cztery lata.

O rozpoczęciu kariery politycznej Kanye wspominał już jednak w 2015 podczas MTV Video Music Awards. 5 lipca natomiast zapowiedział to za pośrednictwem Twittera, a w jego kampanii bardzo popiera go… Elon Musk, który już od kilku lat publicznie docenia Westa i dobrze się o nim wypowiada.

Musimy realizować obietnicę daną Ameryce, ufając Bogu, jednocząc się wokół naszej wizji i budując naszą przyszłość. – napisał Ye.

Nie wiadomo jednak, czy Kanye złożył już wszystkie potrzebne dokumenty. Wybory odbędą się 3 listopada, ale czas na zgłoszenia niezależnych kandydatów jeszcze nie upłynął. Zastanawiamy się więc, czy jego plan się uda i czy ma coś wspólnego z premierą jego nadchodzącej płyty „God’s Country”. Swoją drogą pierwszy singiel już sprawdziliśmy!

fot. Twitter.com/Kanye West

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Sokół: Jest mnóstwo raperów, którzy są ode mnie lepsi technicznie

Wojtek Sokół był gościem na kanale "Imponderabilia", którego twórcą jest Karol Paciorek. Prowadzący przeprowadził ponad godzinną rozmowę z raperem.

Hip Hop,News
„Ciemnota wierzy w dopłatę z jej kielni” – Kaz Bałagane nie zawodzi w nowym singlu
"Ciemnota wierzy w dopłatę z jej kielni" - Kaz Bałagane nie zawodzi w nowym singlu

Od ostatniej płyty pt. "Polska Gotówkowa" Kaz Bałagane zdążył już wydać kilka singli, które luźnie zapowiadają nadchodzący, kolejny album. Wczoraj dorzucił do nich "Fortalezę", która też, przede wszystkim tekstowo, ze standardowego poziomu nie schodzi.