Hip Hop,News

Kartky z kolejnym projektem! Wystartował preorder

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

Kartky z kolejnym projektem! Wystartował preorder

Kartky w drugiej połowie lutego wydał EP „Zakazane piosenki”, które wyszły z ramienia jego labelu – OU7SIDE. Nakład był ściśle limitowany, ponieważ dostępnych było tylko 7777 sztuk. Raper nie zwalnia tempa i ostatniego dnia maja rozpoczyna sprzedaż preorderów swojego nowego projektu.

Album będzie nosił nazwę „Outside Of Society”. Kartky opublikował dziś 3 utwory w tym samym czasie, które pochodzą właśnie z tego projektu. „Mała wojna”, „harlequin vertigo” i „ź l i” w godzinę od udostepnienia zrobiły po kilkanaście tysięcy wyświetleń każdy. Może to oznaczać, że Kuba przygotował mocny materiał, który składać się bedzie z 12 utworów, a w dodatku wersja preorderowa będzie wzbogacona o EP „Ballady i romanse”, na której znajdzie się 5 numerów. Większość tytułów jest już znana, jednak autor kilka z nich postanowił zachować w tajemnicy, tak jak i featy.

Dostarczanie wersji preorderowych zaplanowane jest na lipiec, a co to może oznaczać? Kartky kojarzony jest z liczbą „7”, ilość sztuk jego poprzedniego EP jaka była dostępna w sprzedaży, to 7777. Lipiec jest 7 miesiącem w kolejności, a więc może to oznaczać, że premiera „Outside Of Society” przypadnie na 7 lipca 2020 roku. Czy tak bedzie? Się okaże!

fot: screenshot z klipu „ź l i”

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Śmierć George’a Floyda. Co dzieje się w Minneapolis?

Od pięciu dni w Stanach Zjednoczonych mówi się przede wszystkim o jednym wydarzeniu – śmierci George'a Floyda. W związku z tym na ulicach Ameryki rozpoczęły się liczne protesty i zamieszki. Głos w sprawie publicznie zabierają też kolejne gwiazdy, które żegnają mężczyznę. W końcu nie po raz pierwszy w historii doszło do brutalnego traktowania Afroamerykanów ze strony białych policjantów.

Hip Hop,News
Buszu powraca! Kim jest raper i z czego zdążył zasłynąć?

Choć wielu z Was pewnie nie kojarzy rapera, którym jest Buszu, to jednak dołożył on swoją cegiełkę do polskiej, rapowej sceny. Najaktywniejsze lata, w których mogliśmy go usłyszeć to 2009-2013. Ale kim tak naprawdę jest i co takiego zrobił, że dziś jego powrót jest zaskakujący?