Gaming

KFConsole jako jedyna podgrzeje Ci skrzydełka

Mikołaj Michalak -
KFConsole
KFConsole
Gaming - - Dodane przez Mikołaj Michalak

KFConsole jako jedyna podgrzeje Ci skrzydełka

Jeszcze niedawno dochodziły do nas spekulacje na temat domniemanej konsoli od Kentucky Fried Chicken. Jednak dzisiaj można już z czystym sumieniem mówić o zbliżającej się, pełnoprawnej premierze nietuzinkowej konsoli KFConsole. Naturalnie nie tylko zaskakująca jest postać samego wydawcy, ale także konstrukcji konsoli. Czym owy produkt może zrewolucjonizować rynek?

fot. coolermaster.com

KFconsole zaprojektowano z myślą o najbardziej znanym daniu z KFC, czyli kubełku skrzydełek. Całą konstrukcję charakteryzuje minimalizm i – aż ciężko uwierzyć – elegancja, co podkreśla czarna stylistyka. Mimo niewielkich oczekiwań względem produktu ze strony społeczności graczy, konsola zapowiada się niezwykle obiecująco. Intel 10900k, 240Hz odświeżania czy kompatybilność z technologią VR to tylko niektóre obiecujące cechy. Co więcej, projekt powstał przy współpracy z takimi markami jak Asus czy Cooler Master, co napawa optymizmem i podsyca oczekiwania.

Seagate NVMe and SSD
fot. coolermaster.com

Konsola od KFC ma zachwycić nie tylko solidną specyfikacją. Konstrukcja została wyposażona w specjalną komorę do podgrzewania przekąsek, w szczególności przewidzianą dla dobrze znanych skrzydełek. Ciepło potrzebne do ogrzania potrawy ma być pozyskiwane z wewnętrznej instalacji konsoli. Takie rozwiązanie pozwoli na kreatywne zagospodarowanie uciekającego ciepła i z pewnością nakłoni graczy spędzających wiele godzin przy rozgrywkach. Miejmy tylko nadzieję, że konsole nie będą dymić jak Xbox Series X.

3d sketch KFConsole
fot. coolermaster.com

Niestety oficjalna data premiery KFConsole wciąż nie została ustalona. Podobna sytuacja jest z ceną, która wciąż opiera się wyłączenie na domniemaniach społeczności. Pozostaje nam trzymać kciuki za powodzenie projektu i na bieżąco śledzić ujawniane wiadomości od producenta przez oficjalną stronę projektu.

fot. coolermaster.com

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Najbardziej wyczekiwane wyjście z więzienia ostatnich lat już w przyszłym miesiącu!
Bobby Shmurda - Hot N*gga (Official Music Video)

Możemy tego chcieć albo nie, ale rap nierozerwalnie związał się z bezprawiem. Niektórzy tylko o tym nawijają, a inni mają na koncie zupełnie zasłużone wyroki. Istotnym wątkiem w ogólnie pojętej tematyce tego gatunku są pozdrowienia dla osadzonych kolegów lub domaganie się ich wypuszczenia. Swego czasu wyjście Kalego z puszki było wręcz świętem.

TikTok
Ile zarabia się na TikToku? Oto najpopularniejsi twórcy i ich największe sumy w 2020!

W jaki sposób można zarabiać na TikToku? Ile zarabiają najwięksi i najpopularniejsi influencerzy? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na te nurtujące pytania. Dowiesz się co zrobić, aby przemienić swoje tiktokowe konto w realny zysk. Zdradzamy tajemnice zarobków na TikToku.