Hip Hop,News

Kid Cudi wraca podwójnie! Raper szykuje album i serial

Michał Fitz -
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Kid Cudi wraca podwójnie! Raper szykuje album i serial

Co prawda Kid Cudi wydał album rok temu, chodzi mi oczywiście o „Kids See Ghosts” we współpracy z Kanye Westem, ale na jego solowe LP już trochę czekamy. Ostatnim dziełem, jakim nas uraczył było „Passion, Pain & Demon Slayin'” w 2016 roku. Na kolejne długogrające wydawnictwo przyjdzie nam poczekać jeszcze rok, ale wydaje się, że samo dzieło powinno nam to wynagrodzić.

W zasadzie to powinienem był napisać „dzieła”. Raper ogłosił bowiem, że na rok 2020 nie planuje tylko nowej płyty o tytule „Entergalactic”, ale wypuści również animowany serial o tej samej nazwie. LP ma być de facto soundtrackiem do tej produkcji. Serial zostanie wyprodukowany przez Netflix, a sam artysta ma grać w nim jedną z głównych ról. Jak sam przyznaje, animowana historia będzie opowiadała o perypetiach młodego mężczyzny odkrywającego miłość. Należy więc przypuszczać, że związana z nim płyta zachowana zostanie w podobnym klimacie.

Artyści lubią prześcigać się w tworzeniu coraz to bardziej kreatywnych wydawnictw, ale pomysł Cudiego jest kompletnie wyjątkowy. Może okazać się genialny, ale wcale nie musi. Przesadne skupienie się na serialu i podporządkowanie LP pod niego może sprawić, że sama płyta będzie nijaka, a to przecież ona ma być głównym dziełem, bo w końcu rozmawiamy o raperze. Uważacie, że to wyjdzie?

fot. kadr z filmu „Kid Cudi Breaks Down His Most Iconic Tracks”, YouTube.com/ GQ

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Nowy album młodego (Młodego) Leha już wkrótce! 14 numerów nadciąga

Na początku roku odszedł od nas wielki talent i czarny koń polskiej sceny - Młody Leh z Gdyni. Kiedy podawałem o tym informację, sam nie mogłem uwierzyć. Śmierć osoby, której się słuchało zawsze w jakiś sposób dotyka, mimo braku znajomości. W czerwcu wznowiono ostatni album rapera, czyli "Dziki & Nietoperze". Do sieci trafiły też dwa klipy. Okazuje się, że materiału jest więcej i powstał on wcześniej niż wspomniane Dziki.

Hip Hop,News
Future zignorował pobicie swojego ochroniarza. Racja czy prowokacja?

To kolejny w tym miesiącu, nieprzyjemny incydent w Europie z udziałem ochrony. Tym razem akcja miała miejsce w Hiszpanii, na Ibizie, gdzie na lotnisku w drodze na terminal, Future został zaczepiony przez grupę dziesięciu pseudo-fanów, prawdopodobnie Brytyjczyków.