Hip Hop,News

Kinny Zimmer znowu nam zaimponował! Tym razem raper GUGU nawija o IKEI

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

Kinny Zimmer znowu nam zaimponował! Tym razem raper GUGU nawija o IKEI

GUGU to label założony przez Szpaka, który od początku działaności prężnie się rozwija. Jednym z jego graczy jest Kinny Zimmer. Zdążył on już z ramienia GUGU wypuścić kawałek „Jadę Nocą Na Mazurach”, czym pokazał, że potrafi stworzyć bardzo dobry numer nawet o prozaicznej tematyce.

Wydając pierwszy numer na kanale GUGU, młody raper dał się poznać z dobrej strony. Kinny nie tylko sam napisał tekst i nagrał wokale, ale także zrobił do niego bit. Ponadto w głównej mierze odpowiedzialny jest za teledysk – sam bowiem stworzył symulację. Kawałek w chwili obecnej ma blisko 500 000 wyświetleń i mogłoby się wydawać, że to za sprawą założyciela labelu, który udzielił się na feacie. Szpaku jednak rzucił tam tylko jedno, tytułowe zdanie.

IKEA

„Kinny Zimmer wczoraj był ostatni, dziś jest…/A dziś jest lepszy, od samego siebie/Jadę do IKEI, kiedy wnętrze jest w potrzebie/Jadę do IKEI tam nie czuję się jak w sklepie/Jadę do IKEI, dlaczego tam nie ma ciebie?”

Teraz Kinny Zimmer zaserwował kawałek, w którym nawiązuje do wielkiego koncernu meblowego. Podobnie jak w przypadku „Jadę nocą na Mazurach”, raper tym razem również odpowiedzialny był za bit, a także w znacznym stopniu za produkcję klipu. Warto zwrócić w nim uwagę na niuanse – pomarańczowy stolik, kapelusz czy płytę Coldplay. Nadchodzący krążek Kinny’ego, „Sadboy, chłopak z sadu”, zapowiada się obiecująco!

fot. kadr z klipu Kinny Zimmer – „IKEA”, YouTube.com/GUGU

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Lepszy towar od Narkopopu? – „Digital Scale Music” Kaz Bałagane [Recenzja]
Kaz Bałagane - Zegar (Feat. Kabe) @Chris Carson (Official Video)

Przede wszystkim na postawione w tytule pytanie nie da się odpowiedzieć jednoznacznie. Sam artysta podzielił się już na Instastories feedbackiem od fanów, którzy zapoznali się z materiałem i spora część z nich uważała, że nowy album Bedogie jest faktycznie lepszy od legendarnego "Narkopopu". Moim zdaniem nie jest, natomiast przyznać muszę, że "Digital Scale Music" bliżej poziomu powyższego krążka znaleźć się chyba nie mogło.

Hip Hop,News
„Są momenty, że się nie da i trzeba zabrać głos”. Tymek, Peja i Filipek ostro o decyzji TK
strajk kobiet

Od czasu czwartkowego orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w całej Polsce trwają protesty. Wciąż planowane są kolejne marsze i blokady ulic, a udział bierze w nich coraz więcej osób. Do walki przyłączają się także raperzy.