Rap

„Kiss cam” to podryw roku? Mata wypuścił pierwszy lovesong w karierze i zapowiedział album!

Redakcja Skrr.pl -
Kiss cam
Kiss cam
Rap - - Dodane przez Redakcja Skrr.pl

„Kiss cam” to podryw roku? Mata wypuścił pierwszy lovesong w karierze i zapowiedział album!

Kiedy Mata w kwietniu wypuścił „Patoreakcję”, wiadomo było, że wkrótce spodziewać możemy się zapowiedzi jego drugiego albumu. Miesiąc później podczas legendarnego koncertu nad Wisłą raper ogłosił, że projekt jest już napisany i ukaże się we wrześniu. Właśnie otrzymaliśmy nowy singiel i teledysk z… Young Leosią w roli głównej. To lovesong „Kiss cam (podryw roku)”.

Takiego Maty jeszcze nie słyszeliśmy. Oczywiście, na „100 dni do matury” było „Wino Sangrita (s01e01)”, ale do tej pory 20-letni raper nie wypuścił jeszcze żadnej piosenki, którą można byłoby zadedykować tej jedynej osobie. Wyobraźcie sobie, że teraz nie będzie prostszego sposobu, aby wyznać komuś miłość – wystarczy włączyć „Kiss cam”.

„Jak już to przesłuchałaś w Eski gorącej dwudziestce/To już wiesz, że się nie oprzesz aż tak gorącej dwudziestce”

Z nadchodzącego projektu znamy więc już dwa single i okładkę. Wiemy też, że tytuł albumu to „Młody Matczak”, a premiera zaplanowana jest na 21 września. Na więcej szczegółów i tracklistę przyjdzie nam jeszcze pewnie trochę poczekać, ale już zamawiać można preorder i nowy merch. O TU!

fot. kadr z klipu „Mata – Kiss cam (podryw roku)”, YouTube.com/SBM Label

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Quebonafide twarzą globalnej kampanii Sprite!
Quebonafide

Wielkie marki muszą dobrze wydawać pieniądze. Z pewnością Quebonafide jest dla nich jednym z najbardziej atrakcyjnych partnerów. Raper właśnie poinformował, że Sprite rozpoczął z nim współpracę. Kampania dotyczy otwarcia głowy na różnorodność i inkluzywność społeczną.

Lifestyle
Måneskin zagra na Openerze! To będzie najgłośniejszy występ tego lata
Måneskin

Open'er Festival to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalny festiwal muzyczny w Polsce. W tym roku odbędzie się on dopiero w sierpniu, ale organizatorzy już od jakiegoś czasu sukcesywnie ujawniają kolejnych artystów, którzy pojawią się na scenie. Właśnie otrzymaliśmy informację o wystąpieniu jednego z najbardziej słuchanego w ostatnim czasie zespołu - Måneskin.