Hip Hop,News

Kodak Black z wyznaniem miłosnym dla Zendayai i zapowiedzią albumu!

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Kodak Black z wyznaniem miłosnym dla Zendayai i zapowiedzią albumu!

W Walentynki Kodak Black wypuścił wraz z klipem nowy singiel! Adresatką „Because of You”, jak wszystko na to wskazuje, jest Zendaya. Raper tego samego dnia opublikował na Instagramie dedykowany jej wiersz, a przy tym zażartował, aby nie zmuszała go do pokonania Spider-Mana. Aktorka znana jest m.in. z głównej roli Rue w „Euforii”, a w serii Marvela występuje jako Michelle „MJ” Jones. Na wyznanie nie odpowiedziała.

Zoolin in a ice box, Frozen in time, But mentally you’re my Valentine – napisał. Hope I made you smile with this poem, I’m thinking bout you all the way home

Dodatkowo w opisie Kodak zapowiedział, że jeśli nowy kawałek pokryje się platyną do czasu jego urodzin, które wypadają 11 czerwca, wyda kolejny album. Jeśli nie, będziemy musieli poczekać aż raper wyjdzie na wolność. Karę odbywać ma do 14 sierpnia 2022 roku, a jak informowaliśmy ostatnio, podobno przetrzymywany jest w tragicznych warunkach

Nie wiadomo jednak, czy nowy kawałek trafi na zapowiadany „Kill Bill”. W końcu „Beacuse of You” nie jest pierwszą okolicznościową produkcją rapera. W zeszłym roku Kodak Black wydał z okazji Halloween utwór „Zombie”, a w 2018, również na Walentynki, mixtape „Heart Break Kodak (HBK)”.

fot. kadr z klipu „Kodak Black – Because Of You (Official Music Video)”, YouTube.com/Kodak Black

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Quebonafide w telewizji! Promocji płyty ciąg dalszy

Powrót Quebonafide musiał wzbudzić ogromne emocje i to było wiadome. Nikt chyba jednak nie spodziewał się, że aż tak bardzo nas zaintryguje. Raper cofnął swój wizerunek w czasie, o czym zresztą nieco więcej już pisaliśmy. Nie poprzestał tylko na jednorazowym przebraniu i nagrywaniu materiałów z własnego telefonu, bo w swoim "nowym-starym" anturażu zaczął nawet pojawiać się w telewizji, dalej w tajemniczy sposób promując swoją płytę.

Hip Hop,News
Meek Mill podpuszcza syna do zjedzenia świerszcza za jedyne… 1000 dolarów

Mówi się, że mężczyźni to duże dzieci. Nic więc dziwnego, że niektórzy ojcowie lubią się bawić ze swoimi synami. Wiadomo, im większe możliwości finansowe, tym takie zabawy mogą być ciekawsze. Czasami jednak ilość pieniędzy na koncie może przyjąć formę diabełka, który podrzuca niezbyt roztropne pomysły. Jednej z takich sugestii na pewno uległ Meek Mill.