News,Rap

Kolejny pośmiertny album Pop Smoke’a coraz bliżej

Michał Fitz -
POP SMOKE - GOT IT ON ME (OFFICIAL VIDEO)
POP SMOKE - GOT IT ON ME (OFFICIAL VIDEO)
News,Rap - - Dodane przez Michał Fitz

Kolejny pośmiertny album Pop Smoke’a coraz bliżej

Prowadziliśmy już polemikę na temat pośmiertnych albumów artystów, bo z jednej strony to jednak odcinanie kuponów na zmarłym, a z drugiej szansa, by fani usłyszeli jeszcze to, co artysta chciał im przekazać. Dyskusje na temat moralnej poprawności takich albumów można raczej zamykać, bo w dzisiejszych czasach to zjawisko spowszedniało już kompletnie. Fani coraz rzadziej traktują pośmiertne projekty jako profanację, a coraz częściej wręcz się o nie dopraszają.

Tak na przykład jest w przypadku Pop Smoke’a, którego ostatni album przyjął się chyba nawet lepiej niż zakładano, choć jego brzmienie sporo odbiegało od tego, do którego raper nas przyzwyczaił za życia. Kombinacje z delikatniejszymi brzmieniami okazały się jednak strzałem w dziesiątkę, ale fanom już przestaje wystarczać i tak trwające ponad godzinę „Shoot For The Stars, Aim For The Moon”.

To, że pojawi się kolejna porcja muzyki przygotowanej przez sztab Popa było wiadome. Teraz wiemy dodatkowo, że prace trwają w najlepsze, bo specjaliści zajmują się właśnie czyszczeniem wokali rapera, a tak przynajmniej zapewnił menager artysty na Instagramie. Słuchacze prawdopodobnie doczekają się więc kawałków, które do tej pory słyszeli jedynie na snippetach. Oby tylko Pop faktycznie zostawił tyle materiału, że uczciwie można zrobić z tego kolejny album, bo po tak hitowym projekcie po prostu nie wolno wypuszczać jakiejś nędznej sklejki kilku pojedynczych zwrotek, byleby tylko zarobić więcej pieniędzy.

Warto też przypomnieć, że już niedługo dostaniemy jeszcze więcej materiałów z Popem. Oprócz numerów wyjdzie też film „Boogie”, opowiadający o młodej gwieździe koszykówki, w którym raper zdążył jeszcze wystąpić, zanim go zamordowano.

fot. POP SMOKE – GOT IT ON ME (OFFICIAL VIDEO), YouTube.com/PopSmoke

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Usłyszeliśmy go wiosną na TikToku, teraz nagrywa na bitach Kubiego i Friza!
XL

Brzmieniem momentami przypomina Juice WRLD-a, choć porównanie do zmarłego rapera nie do końca jest trafne. XL podobnie jak on jest jednak melodyjny. Ma też niski i nieco szorstki głos. Słychać to szczególnie dobrze w jego właśnie wydanym, drugim oficjalnym singlu "VVS". Za produkcję kawałka odpowiada tym razem Frizonthebeat.

Lifestyle
Co tam na słuchawkach u Bidena? Sprawdzamy prezydencką playlistę!

14 stycznia została udostępniona oficjalna prezydencka playlista Joe Bidena i Kamali Harris. Składa się ona z 46 utworów (od 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych). Znajdują się na niej na niej m.in.: Kendrick Lamar, Mac Miller, Tame Impala, MF DOOM czy Dua Lipa. Prezydencka playlista jest już niemal elementem amerykańskiej tradycji. Swoje muzyczne zestawienia udostępniali również Barack Obama i Donald Trump.