Rap

Kolejny „Uśmiech Kaza Bałagane” zapowiedziany!

Filip Grzesik -
uśmiech kaza bałagane
uśmiech kaza bałagane
Rap - - Dodane przez Filip Grzesik

Kolejny „Uśmiech Kaza Bałagane” zapowiedziany!

Kaz Bałagane na swoim Instagramie poinformował słuchaczy, że planuje kolejną akcję charytatywną. Podobną zorganizował w 2019 roku, w ramach której wypuścił „Uśmiech Kaza Bałagane dla Wiktorii”, płytę złożoną z wcześniej nagranych piosenek. 

Bedogie od dawna regularnie udostępnia linki do zbiórek i przeznacza przedmioty na aukcje charytatywne. Tym razem zdecydował się na jeszcze większy gest pomocy dla potrzebujących. Na swoim Instastory na Instagramie udostępnił informację, że następny „Uśmiech Kaza Bałagane” ukaże się jeszcze w tym roku.

W październiku 2019 roku warszawski raper wydał projekt charytatywny, na którym mogliśmy usłyszeć składankę wcześniej wypuszczonych piosenek, niebędących na żadnym z jego albumów. Poprzednio nakład był limitowany i wynosił 1000 sztuk. W związku z tym zakupione egzemplarze stanowią cenny towar dla kolekcjonerów płyt. Zainteresowani mogli je kupić za 40 złotych. Zysk przeznaczono na rehabilitację Wiktorii, która cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Na krążku mogliśmy usłyszeć takie kawałki jak „Jutro”, „Monotonia” czy „Ludzik”.

Raper napisał, że już wybrał dziewczynkę, dla której zbiórka będzie organizowana. Jednak ani ona, ani jej rodzice jeszcze o tym nie wiedzą. No więc, kto ma szlachetniejszą duszę, niżeli ma Jacek?

Zostaw komentarz

Udostępnij
Lifestyle
„Gonciarz się zesrał”. Jak wygląda zamknięta grupa hejterów Gonciarza?
gonciarz

Tworzą zamkniętą społeczność, w której coraz bardziej radykalizują swoje poglądy. Nazywają Gonciarza „cuckoldem”, a ich cyniczne żarty dotyczą również jego byłej partnerki. Stworzyli własny świat i spełnili swoje fantazje, doprowadzając m.in. do tego, że Gonciarz stał się postacią w grze komputerowej „Cuckold Simulator". Odwiedziłem grupę „Gonciarz się zesrał” po to, żebyście Wy już nie musieli.