Streetwear

Kolekcja Supreme sprzedana za milion dolarów

Łukasz Orawiec -
Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Kolekcja Supreme sprzedana za milion dolarów

Prawdopodobnie jedyna kompletna kolekcja deskorolkowych decków nowojorskiego brandu została wczoraj zlicytowana. Jak łatwo się domyślić – za bardzo konkretną kwotę.

W ciągu 25 lat istnienia na rynku, Supreme zdołało skupić wokół siebie zapalonych kolekcjonerów, gotowych zdobyć każdy wypuszczony przez markę przedmiot. Jedną z takich osób był Ryan Fuller, który przez lata skompletował wszystkie decki, aż od pierwszego modelu, wydanego w 1998 roku. Wczoraj doszło do zlicytowania całości za… milion dolarów.

Kolekcja, licząca łącznie 248 sztuk, trafiła na aukcję za pośrednictwem portalu Sotheby’s. Nie zabrakło żadnego wydania. Zwycięzca aukcji wszedł w posiadanie m.in. kolaboracji z artystą Takashim Murakamim czy Louis Vuitton, która to miała swoją premierę na rynku dwa lata temu. Większość egzemplarzy to prawdziwe unikaty, sprzedawane za kilkutysięczne sumy na zagranicznych portalach aukcyjnych.

fot. Sotheby’s

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Jak „Widmo” stało się faktem: PRO8L3M wypuszcza drugi studyjny album

Nowe wydawnictwo PRO8L3M ukaże się co prawda dopiero 1 marca, ale już teraz możecie zamówić je w preorderze. Poprawka: mogliście. Preorder (ściśle limitowany) w wersji deluxe wyprzedał się na pniu.

News
Drake podpisał kontrakt z nową wytwórnią filmową
Drake

Drake zdecydowanie należy do tej grupy artystów, którzy nie potrafią bezczynnie siedzieć w miejscu. Za moment rusza jego trasa koncertowa i właśnie został rezydentem klubu w Las Vegas. Do tego na Netflixie niedługo pojawi się nieautoryzowany film o jego życiu . Większości osób by to wystarczyło. Ale nie Drake'owi. Właśnie podpisał więc kontrakt z nowo powstałą wytwórnią filmową.