Rap

Komil dostał odpowiedź na swoje dissy!

Michał Fitz -
https://www.facebook.com/Komil71
https://www.facebook.com/Komil71
Rap - - Dodane przez Michał Fitz

Komil dostał odpowiedź na swoje dissy!

Komil, który już w dwóch kolejnych trackach skupiał się na atakowaniu Żabsona wreszcie doczekał się odpowiedzi. Problem jednak w tym, że jej autorem wciąż nie jest Żabson, który ewidentnie przyjął taktykę ignorowania zaczepek, dzięki której Komil po prostu nie dostanie tego, czego tak naprawdę teraz chce, czyli zasięgów. Odpowiedział natomiast inny zamieszany w konflikt artysta związany z Chillwagonem, Flamma Flame.

Warto jednak przypomnieć najpierw, czemu w ogóle Flamma miesza się w ten beef. Poniekąd sam został do niego wywołany dissem na Żabsona. W intro tego kawałka widać zmanipulowany i pocięty fragment nagrania Flammy, z którego wynikać mogło, że ten trzyma stronę Komila. Dodatkowo raper w refrenie nawija: „Jak Flamma Flamma Flame pier*olę Żabsona”.

Młody członek Chillwagonu szybko sprawę sprostował, twierdząc, że nagrania są wyrwane z kontekstu, a on sam został perfidnie wykorzystany. Postanowił więc jasno opowiedzieć się za tą przeciwną stroną konfliktu, wypuszczając diss na Komila. Problem jednak w tym, że jest to chyba najgorszy, związany z tym beefem track do tej pory. Choć Flamma w swoim numerze przyczepia się o brak punchy u Komila, sam nie rzuca praktycznie żadnych. Próżno też doszukiwać się merytorycznych argumentów. Śmiało można za to znaleźć kilka totalnie szczeniackich, niezbyt lotnych obelg.

Czy Komil na to odpowie? A może w ramach rewanżu wrzuci trzeci już diss na Żabsona? Jeśli ten beef naprawdę ma tak wyglądać, to lepiej, żeby wszyscy dali sobie już spokój, bo patrząc na poziom tego konfliktu, jego największym wygranym faktycznie okazuje się milczący Żaba.

fot. www.facebook.com/Komil71

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Młode Wilki 8: Jak zaprezentowali się artyści i czy warto było zmieniać format?
Młode Wilki 8

Ćwierćfinały tegorocznej edycji Młodych Wilków zostały zakończone. Każdy z artystów miał szansę, aby się pokazać. Tym razem zamiast cypherów, Popkiller zdecydował się odświeżyć trochę formułę i zamiast tego zasypał nas kawałkami uczestników. Ja postanowiłem więc sprawdzić, którym raperom wyszło to najlepiej i czy nowy format ma sens.

Rap
„Tańczymy Rak’N’Roll”. Nowy kawałek Białasa już jest, ale akcja wciąż trwa!
Tańczymy Rak'N'Roll

5 marca Białas zorganizował zbiórkę dla Fundacji Rak'N'Roll Wygraj Życie!, której zwieńczeniem miał być specjalny nowy numer rapera. Ten ukazał się jednak szybciej. Akcja wciąż trwa, ale kawałek "Tańczymy Rak'N'Roll" odsłuchać można już w serwisach streamingowych i na YouTubie.