Rap

Koniec sporu! Sentino i Step Records w końcu się dogadali

Filip Klarzyński -
Sentino Step Records
Sentino Step Records
Rap - - Dodane przez Filip Klarzyński

Koniec sporu! Sentino i Step Records w końcu się dogadali

Afera pomiędzy Sentino a Step Records w końcu dobiega końca. Obie strony zamieszane w konflikt znalazły sposób na rozwiązanie sporu. Jeśli wszystkie plany zostaną zrealizowane, fani rapera będą mogli być zadowoleni. Na streamingi wróci jego muzyka, a kolejna płyta wydana zostanie w języku polskim.

Do sieci wyciekły informacje jakoby Step Records chciało wydać najnowszą płytę Sentino i w ten sposób zakończyć konflikt. Miałoby to być dopełnienie zaległej umowy, o którą w całej tej aferze chodziło. W skrócie Alvarez zalegał z dostarczeniem albumu do wydawnictwa. Oczywiście raper się z tym nie zgadzał i uważał tę informację za kłamstwo. Wytwórnia jednak zdementowała tę plotkę i zaproponowała Sentino wykupienie praw do swojego kontraktu.

Step Records na swoim profilu na Facebooku wyszło z inicjatywą zakończenia konfliktu w sposób pokojowy. Raper ma wpłacić 7500 euro na wybraną przez wytwórnie fundację. Jeśli to zrobi, wszystkie prawa zostaną mu przywrócone i będzie on mógł wydawać muzykę w języku polskim bez żadnych problemów prawnych. Sentino odpowiedział, że zrobi to bez problemu. Czeka jedynie na aneks do umowy, który zapewni mu wolność artystyczną po dokonaniu wpłaty charytatywnej.

Jak widać, wszystko idzie w dobrym kierunku. Jakie są dalsze plany artysty? Alvarez chce stworzyć własną markę odzieżową, w której powstaniu miałby pomagać Nitrozyniak. Będzie ona dostępna w dwóch wersjach – standard i premium. Dodatkowo raper wrzucił już na swojego Instagrama okładkę nowej płyty “King Sento”. Premiera zaplanowana jest na 15 lipca.

Udostępnij
Felieton,TikTok
Przypominamy utwory, które dzięki TikTokowi zyskały nowe życie!

Melodia, którą nucisz cały dzień pod nosem. Niepoukładane fragmenty tekstu, które powtarzasz jak mantrę. Dlaczego akurat ten utwór? Gdzie go słyszałeś? Niektóre stare piosenki na TikToku zyskały nowe życie. Oto niektóre z nich.