Hip Hop,News

Koza: Przyznaję, że to, co zrobiłem Nadii, było molestowaniem

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Koza: Przyznaję, że to, co zrobiłem Nadii, było molestowaniem

To jedna z wiadomości, której teoretycznie najmniej moglibyśmy się spodziewać. Koza, który znany jest ze swoich lewicowych i feministycznych poglądów, w sobotę został oskarżony o przemoc fizyczną i psychiczną przez swoją byłą dziewczynę. Raper o decyzji Nadii wiedział. Przyznał się także do winy.

O kolejnym raperze: @goat_bypass . Nadia, była dziewczyna Kozy, napisała, że wykorzystywał ją psychicznie i fizycznie. W…

Gepostet von Maja Staśko am Samstag, 16. Mai 2020

Wasz ulubiony raper feminista (którego udostępniały Dziewuchy, i który lubi się mądrzyć w wywiadach o feminizmie) wykorzystuje po pijaku, bo „swojej dziewczyny nie trzeba pytać o zgodę, zdradza i obściskuje naćpany 16-latki na koncertach – napisała na Instagramie.

Dziewczyna zamieściła także zrzuty ekranu ich prywatnej konwersacji, w których nakłaniała Kozę do podjęcia terapii. Raper od dawna zmaga się w końcu z problemami psychicznymi i uzależnieniem od narkotyków. W dzisiejszym, krótkim oświadczeniu jeszcze raz przyznał się do krzywdy, jaką wyrządził Nadii, przeprosił swoich fanów i ogłosił, że wycofa się teraz z social mediów.

Jak rozumiem nie chcecie już ode mnie słyszeć, jest to ostatnie moje oświadczenie w tej sprawie.Przyznaję, że to co…

Gepostet von Koza am Sonntag, 17. Mai 2020

To przykre, że często dopiero wtedy, gdy wydarzy się tragedia, zwraca się uwagę na dany problem. A jeszcze bardziej przykre jest to, że wyznawane poglądy nie zawsze znajdują pokrycie w zachowaniu, nad którym zwłaszcza przy tego typu problemach, łatwo stracić kontrolę. Ostatecznie więc Koza krytykując środowisko rapowe, sam wpadł w pułapkę niejakiej „konwencji”. Dobrze, że przynajmniej zdał sobie sprawę z własnej hipokryzji, a ta sytuacja w końcu skłoniła go do refleksji. Mamy nadzieję, że raper wyjdzie na prostą, a jego byłej dziewczynie okazujemy wsparcie i gratulujemy odwagi.

fot. kadr z klipu „Koza – Feta Latem (prod. Augustyn) █▬█ █ ▀█▀ LETNIAK 2019”, YouTube.com/BYPASS

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
„ROMANTIC PSYCHO JAPAN EDITION” TO BĘDZIE NAJSZYBSZY DIAMENT W POLSCE?

Quebonafide ma na swoim koncie 2 diamentowe płyty. "Egzotyka" taki status uzyskała po 27 miesiącach od premiery, "Soma 0,5mg" po 17. Wszystko wskazuje na to, że ta kolekcja się powiększy, może nawet w tym roku.

Hip Hop,News
Już nie tylko kapusiostwo, 6ix9ine oskarża Snoop Dogga o kolejny występek
Snoop Dogg - Countdown (feat. Swizz Beatz) (Official Video)

Kilka dni temu 6ix9ine zaoferował fanom, że może rzucić im ksywkami raperów, którzy również współpracowali z policją, żeby nie było, że tylko on jest taki zły. Tekashi wystrzelił od razu z najcięższego kalibru, bo wymierzył oskarżenia w stronę Snoop Dogga. Żywa legenda rapu oczywiście niczego nie potwierdziła, a przy okazji porządnie zwyzywała jeszcze 6ix9ine'a. To jednak chyba tylko rozochociło Tekashiego do dalszej zabawy, ponieważ raper z Brooklynu wyłożył na wierzch kolejne brudy z życia Snoopa. Tym razem z dowodami.