Hip Hop,News

Krzy Krzysztof wyda wkrótce długo zapowiadany mixtape? Są na to szanse!

Jakub Purłan -
Krzy Krzysztof
Krzy Krzysztof
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

Krzy Krzysztof wyda wkrótce długo zapowiadany mixtape? Są na to szanse!

Krzy Krzysztof to chyba najpopularniejszy hypeman w Polsce. Jego wkład w koncerty Quebonafide jest nieoceniony. Czy doczekamy się solowego projektu od Krzycha?

Jego mixtape był zapowiadany już dawno, lecz nic konkretnego w tym kierunku się nie wydarzyło. Poza zwrotkami w #hot16challenge, w sieci widnieje jeden numer Krzycha – „Hypeman”. Jednak na grupce facebookowej QueQuality pojawiła się informacja, że ma już gotowy numer wraz z teledyskiem, a premiera może odbyć się prawdopodobnie w następnym tygodniu.

Post wywołał niemałe zaskoczenie, ale bardzo pozytywne. Być może będzie to singiel zapowiadający długo wyczekiwany mixtape. Bardzo bym był zadowolony z tego powodu. Jednak chyba jeszcze bardziej czekam na kontynuację serii „Przygody Wesołego Hypemana”. Podczas przerwy koncertowej Quebo, Krzychu zajął się czym innym – on i Dj Moyes zaczęli prowadzić imprezy. Pandemia trochę pokrzyżowała im tę inicjatywę, więc może był to czas, aby zrealizować mixtape!

Fot. facebook.com/krzy.krzysztof

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
„BUBBLETEA” to kolejny egzotyczny klip Quebonafide! Przypominamy jego najciekawsze teledyski
Quebonafide Bubbletea

Od premiery "Romantic Psycho" minęło już trochę czasu, ale Quebonafide dopiero teraz poczęstował nas klipem do dobrze znanego i chętnie słuchanego "Bubbletea".