Rap

Kto robi najlepszą jajecznicę w SBM Label? Ten i wiele innych smaczków w nowym materiale o Hotelu Maffija

Michał Fitz -
https://www.instagram.com/sbm_label
https://www.instagram.com/sbm_label
Rap - - Dodane przez Michał Fitz

Kto robi najlepszą jajecznicę w SBM Label? Ten i wiele innych smaczków w nowym materiale o Hotelu Maffija

Hotel Maffija osiągnął sukces i trudno tę tezę podważyć. Sprzedano około 10 tysięcy egzemplarzy wersji preorder, a największy hit z tego krążka pt. „A nie pamiętasz jak?” ma w serwisie YouTube 30 milionów wyświetleń. Choć cały proces nagrywania tego materiału od razu mogliśmy śledzić w codziennych vlogach, w SBM Label uznano, że na temat tego wyjazdu można jeszcze sporo powiedzieć.

Powstał więc długi, niemalże godzinny film dokumentalny o tym projekcie. Każdy z uczestników mógł po czasie przeznaczonym na refleksję nad tym materiałem opowiedzieć o nim nieco więcej. Przy okazji oczywiście artyści zdradzili szereg niuansów i anegdot, które nie wypłynęły w nagrywanych wcześniej vlogach. Sporo kwestii jest też wyjaśnionych. Wszystko to utrzymane w luźnej i zabawnej atmosferze, by nie zanudzić widza trwającym jednak trochę filmem.

Z materiału możemy dowiedzieć się chociażby, że według Lanka najlepszym kucharzem środkowej Europy i Doliny Delty jest Dobry Piotrek, który przygotowuje najlepszą jajecznicę od Rzymu aż po Tbilisi. Poza tym Panowie szerzej opowiadają o aferze melanżowej, która doprowadziła wręcz do zarekwirowania alkoholu, ale ostatecznie też do stworzenia najpopularniejszej piosenki tego wyjazdu. Jeśli więc jesteście dodatkowo ciekawi, kto dostał największą burę turnusu, kto katował Matę twórczością Chief Keefa i kogo zabrałby na piwko Jan-rapowanie, a przy okazji macie niecałą godzinkę wolnego, to lepiej jej nie spożytkujecie.

fot. instagram.com/sbm_label

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Najbardziej kobiecy rap? Ten, w którym ona się rozbierze
Ryfa

2021 w kobiecym rapie nie mógł zacząć się lepiej. Wśród feministycznych hip-hopowych statementów, których na polskiej scenie jest powoli coraz więcej, ten, który Ryfa Ri opublikowała kilka dni temu, jest szczególnie obrazowy i emancypacyjny.

Rap
BBQ w końcu wyjdzie? Wspólny projekt Białasa, Quebonafide i…
bialas

Zapowiadany od około czterech lat projekt kolaboracyjny Białasa, Quebonafide i na początku Bonsona, a później Bedoesa, do dziś nie ujrzał światła dziennego. Raz na jakiś czas temat jednak powraca, a fani nie tracą nadziei.