Hip Hop,News

Kylie Jenner dziewczyną na boku Drake’a? Raper przeprasza za kawałek, który wyciekł

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Kylie Jenner dziewczyną na boku Drake’a? Raper przeprasza za kawałek, który wyciekł

W ostatnim czasie po sieci krążyło wiele niepublikowanych utworów Drake’a. Ostatecznie część z nich trafiła na mixtape „Dark Lane Demo Tapes”, a jak wiadomo, raper przygotowuje także nowy album, który najprawdopodobniej ukaże się w wakacje. Drake niewątpliwie posiada sporo materiału i na ostatniej transmisji na żywo na koncie Night Owl Sound na Instagramie usłyszeliśmy trochę… za dużo.

W jednej z linijek, w kawałku z Future’em, Kanadyjczyk nazywa Kylie Jenner swoją „dziewczyną na boku”. Fani oczywiście szybko to podłapali, a raper następnego dnia rano wytłumaczył się i przeprosił.

Piosenka, którą Mark puścił ostatniej nocy na secie owl na żywo nie powinna zostać zagrana. To kawałek, który wyciekł trzy lata temu i został wyrzucony niedługo później. [Mark – przyp. red.] po prostu wszedł za głęboko w katalog Drake/Future – napisał na relacji.

Plotki, jakoby Drizzy miał spotykać się z partnerką Travisa Scotta, pojawiły się w zeszłym roku po tym, gdy para na jakiś czas się rozstała. Kylie zauważono wtedy w towarzystwie Drake’a. Bez względu na to, jaka byłaby prawda, ta linijka:

Yeah, I’m a hater to society/Real shi*, Kylie Jenner that’s a side piece/Yeah, I got 20 motherfu*kin’ Kylies

w tym kontekście brzmi dość niefortunnie. Nawet, jeśli razem z Future’em oprócz młodej Jenner wymieniają inne nazwiska.

fot. kadr z klipu „Drake – Hotline Bling”, YouTube.com/Drake

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
„Dziadzior, ale nie dziadek” – DonGURALesko „Dziadzior” [Recenzja]

"Dziadzior" to jubileuszowa, bo aż 20 płyta w karierze Gurala. Raper jest więc już bardzo doświadczony, ale grzechem byłoby powiedzieć, że stary. Dlatego z okazji tak okrągłej rocznicy wszyscy zasługiwaliśmy na prezent i nikt nie powinien być zawiedziony tym, co otrzymał. DonGURALesko nie bawił się w kombinowanie, tylko postawił na to, w czym jest najlepszy. Dudniące brzmienia i niesłychanie skillowe rymy. To po prostu nie mogło nie pyknąć, choć mogło to zrobić z nieco większym hukiem.

Hip Hop,News
Kanye West wydaje nowy album – „God’s Country”! Pierwszy singiel już za tydzień?

Wygląda na to, że za jakiś czas będziemy mogli spodziewać się kolejnego nowego materiału od Kanye'ego Westa! Oczywiście po ostatnich projektach, a zwłaszcza "Yandhi" "Jesus is King", wiemy, że z Yeezy'm nigdy nic nie wiadomo, ale plotka ta poszła od filmowca, który niedawno pracował z nim na planie teledysku.