Lifestyle

Legendarna kurtka, zażegnany konflikt… Wszystko w szczytnym celu!

Julian Glosa -
rozejm
rozejm
Lifestyle - - Dodane przez Julian Glosa

Legendarna kurtka, zażegnany konflikt… Wszystko w szczytnym celu!

Legendarna niebieska kurtka Marcina Najmana, którą sportowiec miał na sobie podczas poszukiwań Krzysztofa Stanowskiego została wystawiona przez niego na licytację. Dochód miał być przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, ale jak się później okazało, kurtka w innych okolicznościach i tak spotkała się z dziennikarzem.

31 stycznia 2021 roku doszło do przekazania niebieskiej kurtki w ręce zwycięzcy licytacji. A zwycięzcą okazał się być nie kto inny, jak właśnie Krzysztof Stanowski, nemezis Najmana. Przekazał on 20 tysięcy na WOŚP, oraz odebrał kurtkę osobiście. Podczas uroczystego przekazania przedmiotu nie obyło się bez docinków ze strony obojgu panów. Stanowski na Twitterze ogłosił najprawdopodobniej chwilowe zawieszenie broni, wnioskując po wspólnym zdjęciu oraz przejściu na „ty”. Zdjęcie zostało wykonane dla firmy TYSKIE, która zapłaciła dziennikarzowi 30 tysięcy złotych. Zadeklarował przekazanie połowy sumy na cele charytatywne. „Wszyscy wygrali”!

fot. twitter.com/K_Stanowski

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap,TikTok
Young Leosia podbija scenę polskiego rapu i TikToka!

Young Leosia wypuściła swój kolejny kawałek! Świeżość i oryginalność potrzebne na polskiej scenie hip-hopowej – to właśnie dostrzegamy w "Szklankach" wydanych przez label Żabsona Internaziomale.

Rap,YouTube
Wini startuje z kolejną serią na YouTube
Wini - The Medium - gameplay

Po sprzedaniu StoproRap, Wini się przebranżowił. Wprawdzie już wcześniej nagrywał filmiki na YouTube, ale dopiero niedawno, w trakcie jednej ze swoich samochodowych rozmów zdradził, że teraz zacznie zajmować się tym na poważnie, również w celach zarobkowych.