News,Streetwear

Letniaki – najlepsze perfumy na gorące dni (subiektywnie)

Łukasz Orawiec -
News,Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Letniaki – najlepsze perfumy na gorące dni (subiektywnie)

Każdy zna kogoś, kogo stary jest fanatykiem wędkarstwa. Albo futbolu. Ja ojcem nie jestem, fanatykiem też nie. Ale lubię perfumy. W każdym razie, łapcie przegląd najciekawszych (subiektywnie, bo inaczej się nie da) zapachów na lato.

Słowem wstępu – wody perfumowane (EDP) to średni wybór na wysokie temperatury. Bo (zazwyczaj) są mocniejsze, bo mało które wpisują się w słoneczną (a dziś upalną aurę). Perfumy na lato powinny być przede wszystkim lekkie. Dla większości to truizm, ale podkreślę jeszcze raz: intensywne zapachy to najgorszy wybór na temperatury, z którymi mamy dziś do czynienia. I z którymi będziemy musieli sobie radzić w ciągu najbliższych dni, tygodni i miesięcy.

Moja topowa siódemka poniżej. Wszystkie testowane, sprawdzone i poddane analizie (amatorskiej, ale szczerej). Z krótkim opisem i ceną. A, no i nie zawsze będzie drogo.

I polecanka na koniec. Felieton o LGBT, modzie i homofobii, toczącej polski streetwear znajdziecie tutaj. Co do słonecznych klimatów – sprawdźcie trzyczęściową serię „Outfit ze Skrr”, w której podrzucaliśmy Wam (naszym zdaniem) najciekawsze propozycje, jeśli chodzi o ciuchy na lato. Ranking szortów znajdziecie tutaj, polówek tutaj, a klapek – tutaj. Do następnego!

fot. Sephora/Douglas/Chanel/Versace/Fragrantica.pl/Fragrancenet.com

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Malik Montana kontra półmetrowy kebab. Naprawdę, nie zmyślamy

W dobie walk Fame MMA, dissów czy finałów beefów pod postacią rozwiązania siłowego, Malik Montana znalazł sobie innego przeciwnika, który właściwie przypadłby do gustu wielu zawodnikom. Super Mega Rollo to półmetrowa wersja znanego w całej Polsce dania. Wyzwanie poważne, bez dwóch zdań.

Hip Hop,News
Otsochodzi wystąpi na Festiwalu w Opolu! Trafi w gusta publiczności?

Kariera Otsochodzi po wydaniu "Nowego koloru" nabrała szybszego tempa. Jego nowy kolorowy styl, trafił nie tylko w gusta słuchaczy, ale zapewnił mu również kontrakty reklamowe z dużymi firmami, co "Miłość" tylko ugruntowała. Już za kilka dni raper będzie mógł w swoje muzyczne CV wpisać kolejne spore wydarzenie. 17 czerwca Otsochodzi wystąpi na deskach opolskiego amfiteatru podczas 56. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Czy występując przed opolską publicznością, raper zaskarbi sobie przychylność nowych fanów?