Hip Hop,News

Lil Baby płacił Gunnie za teksty! „Dam ci stówę, napisz coś dla mnie”

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Lil Baby płacił Gunnie za teksty! „Dam ci stówę, napisz coś dla mnie”

Lil Baby i Gunna to obecnie jeden z najmocniejszych duetów na trapowej scenie z Atlanty, a raperzy bardzo się ze sobą przyjaźnią. Ich zeszłoroczny wspólny projekt „Drip Harder” chwalono właśnie za niesamowitą chemię między nimi i zgrane flow.

Wiadomo też, że gdyby nie Gunna, Lil Baby prawdopodobnie nie wybiłby się tak bardzo, jednak niemałym zaskoczeniem okazał się opublikowany wczoraj wywiad dla niemieckiego portalu 16BARS, w którym młody raper ujawnił, że na początku swojej kariery płacił koledze po 100 dolarów za pisanie tekstów do swoich kawałków!

On [Gunna] już rapował – trzymałem się z nim (…) i potem sam zacząłem to robić. A on rzeczywiście mi pomagał. Zapłaciłem Gunnie, aby pisał moje piosenki. Nigdy nie opublikowałem tych utworów, ale kiedy po raz pierwszy zacząłem rapować, płaciłem mu zwykle 100 dolarów. To było coś w stylu: „Dam ci stówę, napisz coś dla mnie, to będę mógł nauczyć się, jak to nagrać”.

Jeśli więc wszystko pójdzie zgodnie z planem, już za parę lat Lil Baby będzie mógł mówić, że to, jak robi swoje rapy, zawdzięcza zastępcy prezydenta Stanów Zjednoczonych. Brzmi nieźle i patriotycznie! Ah ta Ameryka.

fot. kadr z klipu „Lil Baby, Gunna – Close Friends”, youtube.com/Lil Baby Official 4PF

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Belmondo nawija „Dzień dobry” w dwóch językach! A to wszystko z orkiestrą [Instrumentalnie]

Czasem żałujemy, że takiego talentu jak Belmondo nie można puścić zagranicznym znajomym, bo nie zrozumieją. Dlatego razem z Belmondziakiem postanowiliśmy naprawić tę sytuację! Teraz cały glob może przekonać się do geniuszu Młodego G.

Hip Hop,News
Taco Hemingway wraca z nowym albumem! Płyta jeszcze w te wakacje!

Niby spokojny dzień, taki sobie wtorek, a tu Filip Szcześniak strzela postem, że niedługo jego nowa płyta. Postem dosyć enigmatycznym, bo trudno wywnioskować z niego cokolwiek więcej.