Rap

Lil Loaded żegnany przez artystów. Raper zmarł w wieku 20 lat

Filip Grzesik -
Lil Loaded
Lil Loaded
Rap - - Dodane przez Filip Grzesik

Lil Loaded żegnany przez artystów. Raper zmarł w wieku 20 lat

Prawnik rapera z San Bernardino potwierdził informacje o jego śmierci. Lil Loaded zmarł 31 maja 2021 w wyniku samobójstwa w wieku 20 lat. Nieoficjalnie przyczyną targnięcia się na życie była zdrada jego partnerki. Poinformował o tym przyjaciel artysty przez swoje social media. 

Na swoim Instagramie przed śmiercią raper podzielił się pożegnalną wiadomością. Podziękował w niej za ludzi spotkanych w swoim życiu i przeprosił Boga za popełnione błędy. 

Lil Loaded stał się popularny w 2019 roku za sprawą piosenki „6locc 6a6y”. Niedawno otrzymał za nią złotą płytę. Pod tym kawałkiem uzyskał prawie 30 milionów wyświetleń. Jego talent docenił NLE Choppa, który nagrał remiks utworu. Do jego popularnych piosenek należała również „Gang Unit” z 2020 roku. 

Bez wątpienia jedną z osób, które przyczyniły się do popularności rapera był polski youtuber, mieszkający aktualnie w Australii – Tommy Craze. Na swoim kanale publikował filmy, na których oceniał piosenki raperów posiadające znikome liczby wyświetleń. Przyszły hit „6locc 6a6y” miał wtedy tylko… 1 wyświetlenie. Po obejrzeniu teledysku autor kanału pochwalił styl artysty. Później doszło nawet do spotkania twórców. Tommy i Loaded nagrali razem film na kanał youtubera.

Artysta był powiązany z amerykańskim gangiem Crips, o czym otwarcie mówił w swoich piosenkach. Problemy rapera zaczęły się 25 października 2020 roku, kiedy przypadkowo postrzelił karabinem swojego kolegę podczas kręcenia klipu. Ofiarą był Savage Boosie, który zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Po tym incydencie Lil Loaded sam zgłosił się na policję i przyznał się do popełnionego czynu. Wyszedł na wolność po opłaceniu kaucji i kontynuował karierę muzyczną.

Środowisko muzyczne z trudem przyjęło smutną wiadomość na temat śmierci rapera. Między innymi publicznie wspomnieli o nim Wififunsreal, Lil Gnar i NLE Choppa.

fot. ajc.com

Zostaw komentarz

Udostępnij
Gaming
Czy Anonymo Esport może stać się nowym Virtus.pro?
Anonymo

Od 2014 roku, po fenomenalnej grze Virtus.pro na IEM Katowice oraz zajęciu pierwszego miejsca, polska scena Counter Strike przestała zachwycać. Zachwycać w perspektywie globalnej, ponieważ na skalę Polski pojawiło się wiele interesujących drużyn. Izako Boars, Wisła Kraków czy AGO to bardzo dobre zespoły, którym wciąż czegoś brak. Jednak w tym roku na horyzoncie pojawiła się nowość, która wstrząsnęła polską sceną - Anonymo Esport.

Gaming
Czy Biomutant okazał się niepowodzeniem?
Biomutant

Biomutant to gra zapowiadana już od 2017 roku. Na efekt końcowy musieliśmy czekać cztery lata. Tytuł premierę miał 25 maja. Niektórzy stwierdzą, że to dużo czasu. A co jeśli powiem Wam, że grę tworzyło tylko dwudziestu developerów? To zdecydowanie zmienia punkt widzenia. Czym jest cukierkowa gra akcji w postapokaliptycznym świecie i jak prezentuje się po premierze?