Hip Hop,News

Lil Pump wygląda jak Chris Brown? A może jak wujek uzależniony od kokainy? Oceniamy!

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Lil Pump wygląda jak Chris Brown? A może jak wujek uzależniony od kokainy? Oceniamy!

Ostatnio Lil Pump wyraził parę niezbyt trafnych opinii. Jakiś czas temu stwierdził na przykład, że jest najbardziej lirycznym raperem wszech czasów, a w tym miesiącu, w dniu pierwszej rocznicy śmierci XXXTentaciona, powiedział, że zmarły raper to Tupac dzisiejszego pokolenia.

Wiadomo, że zdania na ten temat są mocno podzielone, a X zostawił po sobie zdecydowanie mniejszy i mniej znaczący dla historii hip-hopu dorobek niż Shakur (choć to się jeszcze okaże – zwłaszcza, że taki Lil Xan ocenia twórczość Paca 2/10, co ostatnio zmusiło go do wymachiwania pistoletem).

W każdym razie – teraz Lil Pump na swoim Instagramie zapytał fanów, czy jest podobny do Chrisa Browna.

Chris Brown, https://www.adnradio.cl

Reakcje znów były różne. Niektórzy twierdzili, że Lil Pump wygląda po prostu jak Lil Pump, a inni, że rzeczywiście między artystami istnieje jakieś podobieństwo. Jeden z komentatorów napisał za to, że Gazzy Garcia wygląda raczej jak… wujek Chrisa Browna uzależniony od kokainy (jeśli już to chyba bratanek?).

My zostajemy jednak przy tym, że Lil Pump to jednak tylko Lil Pump (zwłaszcza, jeśli Brown to MJ i 2pac w jednej osobie). A Wy?

fot. kadr z filmu „Pump University — Episode 2 (Success 101)”, youtube.com/Lil pump

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
DJ Mustard z dniem na swoją cześć w LA! Tak się osiąga sukces

Los Angeles, rodzinne miasto muzyka, uhonorowało go w specjalny i niecodzienny sposób. Teraz 19 czerwca poza światowym dniem anemii sierpowatej (wow!) będziemy obchodzić również Dzień DJ Mustarda. Ogłoszono to, w ramach podziękowań, w salach ratusza miasta, w towarzystwie wspierających artystę przyjaciół i rodziny.

Hip Hop,News
Holak: Próbowałem przekonać Mesa do Kaza Bałagane

Przyznaję, że kiedy Holak wszedł na hip-hopowe salony za sprawą Małych Miast wydanych nakładem Alkopoligamii, byłem sceptyczny. Prawdopodobnie dlatego, że kiedy połączyłem kropki i z tej skojarzeniowej siatki wyłoniła się prosta prawda - Holak był w Kumka Olik - coś mnie nastroszyło i nastawiło przeciwko. Nie lubiłem Kumki.